когда начнутся съемки шазам 2 и черный адам

За даними з відкритих джерел зйомки «Шазам 2» розпочнуться цього літа, приблизно в той же час, коли почнуться зйомки фільму «Чорний Адам» в якому дебютує Двейн Джонсон.

Випущений в квітні 2019 року, «Шазам» вивів на великий екран Ашера Ейнджела і Захарі Лівайя. Високо оцінений критиками за самосвідомість гумору і більш глибокі теми про знайдених сім’ях і емоційної травми, «Шазам» став справжнім касовим успіхом DC і не дивно, що ми побачимо продовження вже в квітні 2022 року.

При написанні сценарію, планувалося, що Чорний Адам з’явиться в першому фільмі «Шазам». Але через дуже щільний графік зйомок Скелі Джонсона від цієї ідеї довелося відмовитися, а персонажу було надано власний фільм, який вийде в грудні 2021 року. Планується, що фільм «Чорний Адам» перетворить давнього лиходія з DC Comics в ще одного антигероя, перш ніж він і Шазам нарешті зійдуться в Кіновсесвіті DC, найімовірніше це станеться в «Шазам 3» (якщо звичайно його зніматимуть).

За даними GWW, «Шазам 2» почнуть знімати в липні, в тому ж місяці, коли стартують зйомки «Чорного Адама». Планується, що в кінотеатрах фільми вийдуть з інтервалом в менш ніж три з половиною місяці.

16/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *