когда выйдет фильм Бэтмен с Робертом Паттинсоном

Новий «Бетмен» з Робертом Паттінсоном у головній ролі не стане повноцінною історією походження супергероя. Замість цього фільм досліджує період, який пропускають більшість фільмів про героїв.

Спочатку запланований як продовження фільмів DC з Беном Аффлеком в головній ролі, «Бетмен» Метта Рівза перетворився на щось зовсім інше. З Робертом Паттінсоном в ролі Темного лицаря Готем-сіті, «Бетмен» обіцяє жорстоку та похмуру інтерпретацію культового персонажа DC, яка поєднуватиме воєдино елементи реалізму Нолана, задум Снайдера та готичний стиль Бертона. «Бетмен» також буде відділений від більш великого всесвіту фільмів DC, повертаючись до традицій унікальних франшиз про Бетмена.

Роберт Паттінсон став одним з наймолодших акторів на роль Брюса Уейна. Кастинг змусив багатьох припустити, що «Бетмен» буде ще однією історією походження схожою на «Бетмен: Початок», де молодий Брюс, все ще травмований смертю своїх батьків, перетворюється з багатого холостяка в втілення помсти. Розуміючи, що ще одну версію походження Темного лицаря фанати забракують, творці «Бетмена» мудро вирішили пропустити перші кроки становлення Брюса як Темного Лицаря.

Оскільки було прийнято рішення уникнути повторення знайомого глядачам сюжету, «Бетмен» стане відрізнятися не тільки від інших фільмів про супергероїв, а й практично від будь-якого фільму про Бетмена. Зазвичай фільми про супергероїв ґрунтуються на трьох етапах життєвого циклу головного героя. Є «історія походження», де глядачі бачать початкову трансформацію, «пік», коли персонаж знаходиться на піку супергеройських здібностей, або іноді «ветеран», в якому супергерой вже втомився від всього, що відбувається.

сюжет Бэтмена с Робертом Паттинсоном

Зазвичай на великому екрані прірву між походженням героя та його піком ніколи не освячується й не відбувається нічого примітного. Брюс Уейн пройшов шлях від новачка в «Бетмен: Початок» до відомого героя в «Темному лицарі». Те ж саме можна сказати та про Пітера Паркера Тобі Магуайр, про Тоні Старка з КВМ, Диво-жінки Галь Гадот і т.д.

«Бетмен» зламає цей стериотип та розповість про зовсім інше. Глядачеві покажуть, що станеться після початкової трансформації героя, але до того як він виявиться на піку свої можливостей. Як буде виглядає герой, коли його обличчя ще не роздруковано на листівках по всьому місту та в кожній газеті. Як він встає на ноги, розбирається у всьому та відточує свою майстерність.

Вперше в кіноісторії Хрестоносця в плащі «Бетмен» обіцяє розкрити саме це. Герой Паттінсона вже відомий Готему, а Бетмен буде працювати разом з Джимом Гордоном Джеффрі Райта. Однак у Бетмена Паттінсона вже буде свій костюм, машина та купа невпевненості.

23/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *