Чем костюм Бэтмена Роберта Паттинсона отличается от предыдущих версий

Костюм Бетмена Роберта Паттінсона, нарешті, був розкритий режисером Меттом Рівзом, але зрівняється він з попередніми костюмами в фільмах про Бетмена?

Чим костюм Бетмена Роберта Паттінсона в «Бетмен» відрізняється від попередніх версій, а які елементи в ньому присутні? Під час того, як проект знаходився в розробці DC, «Бетмен» пережив деякі зміни. Спочатку головним режисером і героєм фльма повинен був бути Бен Аффлек, але актор покинув посаду режисера, щоб зосередитися на самій ролі, а після повністю покинув франшизу. На щастя, серйозний прогрес з’явився після того, як режисер і акторський склад у вигляді Метта Рівза і Роберта Паттінсона був підтверджений.

З тих пір акторський склад «Бетмена» значно розширився. Пол Дано – Загадник, Зої Кравіц – Селіна Кайл/Жінка-кішка, Колін Фаррелл – Пінгвін, Джеффрі Райт – Джим Гордон, а Енді Серкіс зіграє роль Альфреда Пенніворта. За попередньою інформацією костюм Бетмена був натхненний коміксами «DC The Long Halloween arc», а в фільмі буде розкрита хроніка формування Брюса Вейна в ролі Хрестоносця в плащі.

Звичайно, однією з найбільш впізнаваних і важливих речей у фільмах про Бетмена є його Костюм. Як доведено фільмом «Бетмен назавжди», навіть сосок в неправильному місці викликає суспільний резонанс. Відповідно, розкриття Рівзом нового костюма стало переломним моментом, і реакція в Інтернеті була дуже позитивною, як нам сам костюм, так і наскільки щелепа Паттінсона підходить цій ролі. Давайте ж подивимося, чим костюм Бетмена Роберта Паттінсона відрізняється від попередніх версій.

Костюм Бетмена Майкла Кітона

Костюм Бэтмена Майкла Китона

Будучи найпершим з кінематографічних костюмів Бетмена, було б природно припустити, що костюм Майкла Кітона є найбільш віддаленим від сучасного спорядження Роберта Паттінсона, і, хоча це в деякій мірі вірно, очевидно, як на нього вплинула епоха Тіма Бертона. З точки зору відмінностей, найбільшою, очевидно, є емблема кажана на передній частині тулуба. Оновлений дизайн являє помітне відхилення від будь-якої попередньої версії костюма.

В костюмі Паттінсона замість зображення кажана використано два окремих шматка металу, які формують грубу форму кажана, але, що більш цікаво, ці шматки виглядають як частини зброї з якого, ймовірно, вбили батьків Бетмена. Ця ідея була взята з коміксів DC, в яких Бетмен колись переплавив зброю в шматок обладунку, щоб носити його на серці, але це просто припущення. Розібраний пістолет в формі летючої миші є відмінним візуальним представленням як мотивів Брюса, так і його політики відмови від вогнепальної зброї, і він далекий від жовтого логотипу Кітона.

Також відмінністю костюма Кітона від нового Бетмена є матеріал з якого зроблений костюм. Оригінальний костюм в кіно мав виразний прогумований стиль, схожий на рідкий, який вилили на тіло. Сучасні костюми відійшли від цього підходу, і костюм Паттінсона продовжує цю тенденцію, вважаючи за краще реалістичну легку броню.

Незважаючи на відмінності, новий Бетмен взяв принаймні один елемент з броні Кітона, а саме повністю чорний дизайн. Наскільки видно з тьмяно освітленого відео, костюм Паттінсона складається з більш-менш одного класичного відтінку. Інші версії комбінували сірі і сині тони, але здається, що Бетмен повертається до основ з точки зору колірної схеми.

Бетмен Вела Кілмера і Джорджа Клуні

Бэтмен Вэла Килмера и Джорджа Клуни

Костюми Бетмена епохи Джоела Шумахера точно не були одними з улюблених, і не дивно, вони дуже мало походили на те, що Роберт Паттінсон буде носити в «Бетмені». Кілмер носив два костюма в «Бетмен назавжди»; перший – сумнозвісна версія з сосками і надмірної мускулатурою. Цей костюм виглядав занадто безглуздо, і, на щастя, в костюмі Хрестоносця в плащі Паттінсона, схоже, функціональність візьме верх над модою. Другий костюм Кілмера був більш технологічно просунутим, але на костюм Паттінсона він схожий ще менше.

Аналогічний рівень невідповідності спостерігається і з костюмом наступника Кілмера, Джорджа Клуні. «Бетмен і Робін» показав нам костюм з металевою обробкою, якої в «Бетмені» мудро уникають. У той час як костюми фільмів 1990-х років ставали все більш гладкими і більш обтічними, окремі компоненти Роберта Паттінсона стали більш помітними, включаючи зброю, плащ і капюшон. Поряд з емблемою, ще однією унікальною особливістю нового костюма Бетмена є піднятий комір, який підкреслює наскільки відрізняється Бетмен Паттінсона від його попередників.

Костюм Бетмена Крістіана Бейла

Костюм Бэтмена Кристиана Бэйла

Костюм Бетмена Крістіана Бейла кардинально змінювався протягом всієї трилогії Крістофера Нолана «Темний лицар», але в ньому можна знайти набагато більше паралелей, ніж в початковому фільмі DC. Починаючи з «Бетмен: Початок» можна помітити деякі помітні зміни в образі. У той час як загострений капюшон Бейла був швидше шоломом, у Паттінсона більше схожості зі стандартною маскою, і, звичайно, схоже, що він не витримає випробування Альфреда з бейсбольною битою. Логотип на костюмі Бейла також був одним з найбільш тонких, які Брюс Уейн коли-небудь одягав, плавно переходячи в груди. Це зменшило театральність персонажа і відповідало стилю Нолана, але символ «Кажана» Паттінсона ясний і очевидний, натякаючи на те, що «Бетмен» не буде таким темним, як в трилогії «Темний лицар».

Костюм в «Темному лицарі» і «Темний лицар: Відродження легенди» – ось, чим дійсно надихалися при створенні нового костюма. Пізніші костюми Бейла, відомі як «покриті металом», були розділені на набагато більше дрібних частин, що поліпшило рухливість і гнучкість. Цей революційний стиль був основою костюма Роберта Паттінсона.

Костюм Бетмена Бена Аффлека

Костюм Бэтмена Бена Аффлека

Поки невідомо, чи буде Бетмен якимось чином з’єднаний з Кінематографічним Всесвітом DC, але відсутність схожих елементів між костюмами Аффлека і Паттінсона, можливо, підтверджує ідею про те, що фільм Метта Рівза буде самостійною картиною. Незважаючи на те, що Бетмена Аффлека був найостаннішим костюмом на великих екранах, новий дизайн виглядає набагато ближче до обладунків ніж перший наряд Аффлека. Більш близьку подібність можна знайти в оновленому костюмі у фільмі «Ліга справедливості» Аффлека, який з сірого став знову чорним. Проте, в обох костюмах переважали відкриті плоскі елементи, а новий костюм повністю їх ігнорує, віддаючи перевагу текстурованому і динамічному костюму з фільму «Темний лицар: Відродження легенди».

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *