Почему Джеймс Ганн выбрал Старро злодеем в Отряд самоубийц 2

Джеймс Ганн розповів, що одна з причин, по якій він вибрав Старро в якості головного лиходія для «Загону самогубців», полягала в тому, наскільки цей персонаж налякав його в дитинстві.

Наступна частина Кіновсесвіту DC розповість, що Оперативна Група X, також відома як Загін самогубців, відправиться на острів Корто Мальтезе щоб розкрити плани операції «Морська зірка». Читачі DC Comics могли отримати уявлення про лиходія який ховається в тіні, а трейлер до фільму офіційно підтвердив, що Старро з’явиться у фільмі.

Старро дебютував в коміксі «The Brave and the Bold #28» і був створений Гарднером Фоксом і Майком Сековського. Лиходій з’явився в найпершій історії про Лігу справедливості як головний лиходій для команди, що складається з Чудо-жінки, Аквамена, Флеша Баррі Аллена, Зеленого ліхтаря Хела Джордана і Марсіанського Мисливця на людей. Старро Завойовник, як його звуть в коміксах, гігантський інопланетянин, схожий на морську зірку, який має здатність дублювати себе створюючи маленькі пори, які чіпляються за людини і захоплюють його розум. Персонаж був адаптований для різних проектах, включаючи «Batman Beyond», «Young Justice» і короткий серіал «DC Powerless».

Кто такой Старро

Тепер Старро дебютує на великому екрані в «Загін самогубців», і Джеймс Ганн розповів, чому він вибрав його в якості головного антагоніста для свого фільму. Згідно ComicBook, Ганн заявив, що йому потрібен головний лиходій DC, якого багато хто не очікували б побачити. Він також знаходив Старро особливо лякаючим в дитинстві, цитуючи обкладинку коміксу «Justice League # 190», опубліковану в 1981 році, на якій Старр зображувався в особі Супермена і різних членів Ліги справедливості.

Ну, я хотів головного лиходія DC, який був головним лиходієм DC, якого люди не очікували б побачити в кіно, і я завжди любив Старро. Я маю на увазі, що в дитинстві я знаходив Старр абсолютно жахливим. Гігантська морська зірка з одним великим щупальцями, яке вистрілює з нього ці штуки, які захоплюють мізки людей, як ті старі фотографії з Суперменом з ним на обличчі. Завжди лякав мене до смерті. Отже, мова йшла про те щоб взяти щось зовсім, зауважте, безглузде, і помістити його в обстановку, схожу на піщані вулиці Кельна, Панама, а потім дозволити йому займатися своєю страшною справою.

Персонаж Старро дуже добре вписується в бачення Джеймса Ганна. Персонаж багато в чому схожий на інопланетних паразитів з фільму Ганна «Слизняк» 2006 року. Ганн досліджував різні куточки космічної всесвіту Marvel, щоб створити лор і персонажів фільмів про Вартових Галактики, і, схоже, зробив те ж саме і з коміксами DC, включивши не тільки Старро, а й інопланетянина Монгула в якості члена Загону Самовбивць. Включення Старро в акторський склад також відповідає більш широкій творчій темі фільму «Загін самогубців», приймаючи персонажів які не беруться до уваги і іноді дурних персонажів і даючи їм таке відношення, яке потенційно може зробити з них майбутню зірку.

Старро, можливо, був лиходієм, якого вважали занадто незвичним щоб до високобюджетних фільму про супергероїв ставилися серйозно. Навіть в «Шазам!» створення схожого на гусеницю містера Розуму, інопланетного завойовника, не порівняти з морською зіркою, яка багатьом могла здатися занадто незвичайною. Старро, як правило, є ворогом Ліги справедливості, але фільми про Лігу справедливості, зняті Заком Снайдером, вирішили зосередитися на Нових богах, таких як Дарксайд і Степовий Вовк, як на першому противнику команди, як і в «New 52».

21/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *