Отряд самоубийц почти закончен

Закінчення зйомок фільму Джеймса Ганна «Загін самогубців» вже близько, оскільки режисер підтвердив, що він «на волосок» від завершення фільму по Кіновсесвіту DC.

Ганн, який здобув популярність завдяки роботі над фільмами Marvel «Вартові Галактики», був запрошений для зйомок нового «Загону самогубців» в кінці 2018 року, а пізніше його затвердили на роль режисера проекту. У 2019 було об’явлено, що фільм отримає рейтинг R (17+) та буде сильно відрізнятися від фільму 2016 року. Фактично, крім збереження декількох персонажів з оригінального фільму, буде повністю складатися з нових акторів.

З тих пір як «Загін самогубців» завершив виробництво на початку 2020 року, фанати з нетерпінням чекали можливості поглянути на фільм. Ганн поділився деякими новинами в соціальних мережах, а в останні місяці були випущені кілька трейлерів до фільму які показали повний список акторів та кілька локацій. Однак, оскільки реліз фільму запланований на серпень, повноцінний трейлер ще не показували.

У міру того як фанати стають все більш нетерплячими в очікуванні нового «Загону самогубців», Ганн анонсував в соціальних мережах кілька оновлень. На додаток до прохання проявити терпіння щодо першого трейлера, Ганн сказав, що він «на волосок від того, щоб повністю звершити фільм». Режисер працював над постпродакшеном з моменту закінчення зйомок в минулому році, й після всього цього часу робота майже закінчена.

Це підтверджує, що «Загін самогубців» став одним з небагатьох фільмів Розширеного Всесвіту DC який відносно неушкодженим вийшов з пандемії коронавіруса. Хоча він й буде випущений на HBO Max на додаток до кінотеатрів в результаті рішення Warner Bros., згідно з планом на 2021 рік «Загін самогубців» уникнув затримок виробництва та перенесення термінів прем’єри.

З огляду на те, наскільки сильно змінився календар Кіновсесвіту DC за останні кілька місяців, це справжній подвиг. Пандемія могла уповільнити пост-продакшн, але вже ясно, що Ганна знайшов час для завершення робіт не дивлячись на зайнятість в інших проектах.

Цілком ймовірно, що повноцінний трейлер «Загону самогубців» скоро з’явиться в мережі. Звичайно, цей фактор буде повністю залежати від Warner Bros. й того, як скоро вони захочуть почати рекламну кампанію фільму. Проте, навіть без появи нових кадрів, приємно знати, що «Загін самогубців» Джеймса Ганна завершений й влітку його можна буде побачити.

19/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *