Джеймс Ганн подтвердил что Отряд самоубийц полностью снят и нарезан

Режисер Джеймс Ганн підтвердив, що «Загін самогубців» закінчений та нарізаний. Також він додав, що зміг зробити остаточний варіант фільму без втручання Warner Bros.

«Загін самогубців», вихід якого в даний час заплановано на 6 серпня 2021 на HBO Max та в кінотеатрах, є своєрідним перезапуском й одночасно продовженням «Загону самогубців» 2016 року. У новій версії фільму повернуться такі персонажі як Харлі Квінн Марго Роббі, Аманда Уоллер Віоли Девіс, Рік Флег Юеля Кіннамана та Капітан Бумеранг Джая Кортні.

Фільм 2016 року зібрав досить суперечливі відгуки критиків, але мав успіх в касових зборах, зібравши майже 750 мільйонів доларів по всьому світу. Студія схвалила зйомки продовження й Ганн був призначений режисером після тимчасового звільнення з Марвел. Режисер додав безліч акторів, в тому числі Ідріса Ельбу в ролі Бладшота, Джона Сіну в ролі Миротворця та Давіда Дастмалчяна в ролі Людини в горошок.

За словами Давіда Дастмалчяна, «Загін самогубців» Ганна має рейтинг R (17+) та атмосферу, яка згідно оригінальним коміксами підходить фільму набагато краще, ніж версія Айера, яка була атмосферно несумісна через втручання студії. У січні, після того як Ганн дражнив фанатів тим, що він був близький до завершення фільму, Ганн опублікував оновлення в Twitter.

Відповідаючи на питання фанатів у соціальній мережі, Ганн підтвердив, що «Загін самогубців» повністю знятий та нарізаний. Питання полягало в тому, наскільки сильно втручалися Warner Bros., й фанат був стурбований сумнозвісним послужним списком студії, але Ганн запевнив його, що кожне рішення у фільмі було його, додавши, що кілька зауважень студії були «хорошими й незначними».

Коментарі режисера багатообіцяючі. По-перше, той факт, що фільм закінчений, означає, що скоро може вийти трейлер, який буде першим повним оглядом фільму після декількох невеликих тизерів. У той час сам Ганн попросив фанатів проявити терпіння і ще раз подивитися трейлер «Загону самогубців» який вийшов в січні, можливо, щоб підготувати їх до випуску трейлера в лютому або березні.

Інший позитивний момент полягає в тому, що Warner Bros., схоже, усвідомили, що їм потрібно дозволити творцям фільмів приймати творчі рішення по їх великим фільмам про супергероїв. Після провалу «Загону самогубців» 2016 року та «Ліги справедливості» 2017 року, які сильно постраждали від втручання, здається, що студія нарешті засвоїла урок.

08/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *