дата выхода Отряд Самоубийц Джеймса Ганна

Режисер «Загону Самогубців» Джеймс Ганн підтвердив, що фінальна версія фільму DC вже готова. Завдяки злагодженій роботі всіх задіяних в процесі, вдалося закінчити фільм за вісім місяців до його виходу в кінотеатрах та на каналі HBO Max.

З тих пір як було оголошено, що Ганн приєднується до Розширеного всесвіту DC після того, як був звільнений та відсторонений від роботи над «Вартові Галактики 3», фанати з нетерпінням чекали, що він зробить з Загоном Самогубців. Перший «Загін Самогубців» був погано сприйнятий критиками, але мав величезний касовий успіх. Проте, Ганн повністю переробить франшизу, додавши більш широкий склад наповнений новими та знайомими персонажами, великою кількістю дій та рейтингом R (17+).

Warner Bros. та DC досі тримають в секреті всю інформацію про «Загін Самогубців», а єдине, що ми знаємо про фільм, взято з ролика випущеного під час DC FanDome. У ньому змішані реальні кадри з фільму та кадри зі знімального майданчика, щоб фанати не розуміли яким буде фільм в підсумку. Офіційний трейлер ще не випущений, але були використані інші рекламні матеріали щоб розповісти про нову команду злодіїв DC. На жаль, до виходу «Загону Самогубців» ще кілька місяців, але Ганн практично закінчив роботу над фільмом.

В рамках бразильського CCXP Ганн та актори «Загону Самогубців» провели коротку онлайн зустріч присвячену фільму з Алісі Брага. До того як підключилися інші актори, Брага попросила Ганна розповісти на якому етапі знаходяться зйомки «Загону Самогубців». Сценарист та режисер підтвердили, що остаточну редакцію фільму вже підписана й фактично фільм готовий до показу. Єдине, що залишилося, це дрібні незначні доопрацювання візуальних ефектів та звуку.

Отряд Самоубийц 2 готов к показу

Ганн підтвердив, що остаточна версія «Загону Самогубців» готова, а це означає, що фільм практично готовий до випуску на вісім місяців раніше. «Загін Самогубців» – один з небагатьох фільмів DC, який не відкладають через коронавірус, що робить великий розрив між завершенням редагування та його випуском набагато більш вражаючим.

Незважаючи на те, що деякі роботи все ще повинна бути зроблені, їх точно завершать за кілька місяців до існуючої дати випуску в серпні. Нещодавно було оголошено, що у «Загону Самогубців» буде одночасний випуск в кінотеатрах та на HBO Max, як й у будь-якого іншого фільму Warner Bros. в 2021 році.

Той факт, що Ганн вже закінчив знімати «Загін Самогубців» недивний, враховуючи те, що він вже перейшов до іншого проекту DC. В даний час він готується до зйомок серіалу «Миротворець» з Джоном Сіною в головній ролі. Спочатку у Ганна була запланована перерва між «Загоном Самогубців» та «Вартовими Галактики 3», але замість цього він вирішив заповнити цю порожнечу «Миротворцем».

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *