Почему Кейти Лотц заменила Жаклин Макиннес Вуд в роли Сары Лэнс в сериале Стрела

Кейті Лотц – актриса, найбільш тісно пов’язана з роллю Сари Ленс у Всесвіті Стріли (Arrowers), але вона не була першою, хто зіграв цього персонажа.

Кейті Лотц стала однією з найбільш впізнаваних актрис на CW, вона зіграє Сару Ленс, також відому як Біла Канарейка, в декількох серіалах які входять до складу Всесвіту Стріли (Arrowverse). Загальний Всесвіт, натхненний коміксами, почався в жовтні 2012 року з серіалу «Стріла» зі Стівеном Амеллом в головній ролі, який став Олівером Куіном.

Спочатку працюючи поодинці, Куїн створив свою команду з друзів та союзників, включаючи Сару Ленс, першу інкарнацію Чорної Канарки в серіалі. Лотц стала фаворитом фанатів завдяки своїй ролі Сари, але покинула «Стрілу» щоб з’явиться в новому серіалі всесвіту «Легенди завтрашнього дня».

Однак Лотц була не першою актрисою яка зіграла Сару. На самому початку цього персонажа грала канадська актриса Жаклін Макіннес Вуд, в спогадах пілотного епізоду «Стріли», в яких Сара губиться в морі та вважається потонувшою під час аварії сімейної яхти Квінів. Відома своїми ролями в популярних серіалах, Вуд безумовно володіла акторськими здібностями, щоб зіграти роль Сари Ленс. Проте, через конфлікти в розкладі та розширення ролі Сари у Всесвіті Стріли, вона була в кінцевому підсумку замінена на Лотц.

Кто играет Сару Лэнс в сериале Стрела

На початку Сара планувалася як епізодичний персонаж, який був замішаний в романі з Олівером, незважаючи на його відносини з її сестрою Лорел, до того, як її визнали загубленою в морі. Коли «Стріла» здобув популярність та розширив свій Всесвіт та персонажів, Сара несподівано повернулася в другому сезоні шоу в ролі першої Чорної Канарки.

Вона розповіла, що її врятувала та вилікувала Нісса аль Гул, дочка Демона, Ра’с аль Гул, а навчила її Ліга Вбивць. В епізоді «Канарка» Сара повертається в Старлінг-сіті щоб захистити свою сім’ю після нападу Темного Лучника.

Вуд грала Сару тільки в одному епізоді серіалу. З огляду на її роль Стеффі Форрестер в «Сміливих та красивих», яку вона взяла на себе в 2008 році та зіграла в 1500 епізодах, не дивно, що її замінили через конфлікти в розкладі. Лотц, яка почала свою кар’єру в якості моделі та танцівниці для Авріл Лавін та Леді Гаги й мала репутацію досвідченого майстра бойових мистецтв, була оголошена в 2013 році на роль Сари та з тих пір грає її. Сара зараз є одним з головних героїв «Всесвіту Стріли», а Лотц улюблена фанатами настільки, що її друга смерть в серіалі викликала величезний протест у фанатів. Зрештою студія здалася, Сара була відроджена Лорел та сестрою Олівера Теею, пізніше приєднавшись до Легенд завтрашнього дня та ставши Білою Канаркою.

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *