Почему Руби Роуз заменили на Уоллис Дэй в сериале Бэтвумен

У другому сезоні серіалу «Бетвумен» актриса Уолліс Дей зіграє Кейт Кейн, роль, яку займала Рубі Роуз в першому сезоні серіалу у Всесвіті Стріли.

Ще в серпні 2018 року Рубі Роуз була обрана на роль Кейна в серіал телеканалу The CW. Після виходу серіалу «Бетвумен» не отримав стільки позитивних відгуків, як попередні серіали по Всесвіту стріли, такі як «Флеш» або «Легенди завтрашнього дня», але Кейн і раніше відігравала важливу роль в кросовері «Криза на нескінченних землях».

З самого початку вибір на роль Роуз викликав суперечки серед шанувальників. Після завершення першого сезону «Бетвумен» було оголошено, що Роуз не повернеться в другому сезоні. Травма Роуз на знімальному майданчику стала однією з причин по якій актриса вирішила піти з проекту. Сильний негатив від фанатів, який відчувала актриса, також, ймовірно, був якось пов’язана з її відходом. Замість того щоб переробляти Кейн, Хавіс Леслі стала зіркою 2 сезону, зігравши абсолютно нового персонажа на ім’я Райана Уайлдер.

Руби Роуз в сериале Бэтвумен заменит Уоллис Дэй

Вважалося, що Роуз може повернутися в серіал «Бетвумен» щоб пояснити зникнення персонажа в якийсь момент. Однак тепер Deadline повідомили, що актриса Уолліс Дей зіграє Кейн в цьому сезоні. Як саме в серіалі пояснюється заміна актрис поки не повідомляється.

Рішення додати нового персонажа в серіал «Бетвумен», а не переробляти Роуз, було добре зустрінуто. Додавання Уайлдер до серіалу додало унікальності шоу, але зникнення Кейн залишалося одним з найбільших питань до серіалу в цьому сезоні. Останній епізод «Бетвумен» почав давати глядачам відповіді.

З’ясувалося, що Кейн була жива, але отримані поранення через авіакатастрофу над Готем-сіті змінили її до невпізнання. В даний час невідомо, наскільки велику роль Кейн буде грати в майбутніх епізодах шоу. При цьому, з огляду на те, що Дей отримала цю роль, можна з упевненістю припустити, що оригінальна Бетвумен отримає набагато більше екранного часу.

Уолліс Дей багатообіцяюча актриса, адже у неї вже є досвід роботи в серіалах про супергероїв. Актриса зіграла Ніссен-Векс в двадцяти епізодах серіалу «Криптон». Деякі можуть бути розчаровані тим, що Роуз не повернеться до ролі Кейн, тим більше що Роуз недавно висловила зацікавленість у поверненні в «Бетвумен», але Уолліс, зігравши змінену версію персонажа Роуз, може почати цікаву сюжетну лінію для серіалу.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *