Все сериалы Вселенной Стрелы перенесены на 2021 год

The CW, телеканал який знімає серіали, оголосив про новий графік виходу проектів на 2020-2021 рр. Всі серіали Всесвіту Стріли (Arrowverse) підпали під вплив коронавіруса і не повернуться на екрани телевізорів до січня 2021 року.

Крім складнощів з новими проектами, коронавірус завадив The CW правильно завершити вже існуючі серіали. У той час як «Легенди завтрашнього дня» і «Чорна блискавка» змогли закінчити свої сезони, завдяки 16 епізодам в них, «Флеш», «Супердівчина» і «Бетвумен» закінчилися раніше ніж планувалося. Як мінімум 3-5 епізодів були зняті, а серіали яким вони належали будуть обрізані на останніх випущених серіях. Студія поки не вирішила, чи будуть вони дознімати їх пізніше, або перенесуть в новий сезон, якщо такий буде.

Щорічно в травні, американські студії через сервіс Upfronts анонсують і просувають свої нові серіали і графік їх виходу на телеекранах. Крім відомих проектів, телеканал The CW анонсували нові епізоди серіалів Всесвіту Стріли, який вийдуть в 2021 році, а також новий серіал «Супермен та Лоїс».

Сериалы Вселенной Стрелы перенесены на 2021 год

 

Більше деталей телеканал поки не розповів, але це логічно, швидше за все нова інформація з’явиться протягом літа. Цілком можливо, що через коронавірус всі ці дати будуть зміщуватися ще далі.

18/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *