7 сюжетных линий сериала Стрела которые были заброшены

Серіал «Стріла» створив величезний Всесвіт, так що не дивно, що в ньому з’явилося кілька забутих та занедбаних сюжетних ліній.

Ми зібрали щось на зразок путівника по всім основним сюжетам Всесвіту Стріли, які були забуті за 8 сезонів серіалу. Коли телеканал The CW запустили серіал «Стріла», спочатку передбачалося, що все буде зовсім інакше. Олівер Куїн повинен був розділити головну роль з Лорел Ленс та Томмі Мерліном, але плани змінилися, коли шоураннер помітили позитивну реакцію публіки на Стівена Амелла.

Сюжетні лінії було вирішено зробити набагато більш плавними, ніж думала більшість глядачів, особливо з точки зору розповіді, яка переходила від одного сезону до іншого. Але більшість змінених продюсерами сюжетних поворотів Всесвіту Стріли були помітні тільки при уважному перегляді.

Основною проблемою з якою зіткнулися The CW було те, що всі персонажі які беруть участь в серіалі належали Warner Bros. Студія побоювалася надто довго залишати персонажів на екрані, бажаючи перенести їх в інший проект або на великий екран, та вимагали прибрати їх з серіалу. Що ще гірше, Кіновсесвіт DC перебувала в стані постійної зміни, тому прибрані персонажі могли пропадати на кількох років. Яким би цікавим не був Всесвіт Стріли, всі ці обмеження привели до безлічі занедбаних сюжетних ліній. Давайте поговоримо про основні з них.

Загін Самогубців був змушений покинути Всесвіт Стріли

Отряд Самоубийц был вынужден покинуть Вселенную Стрелы

Найбільш очевидний приклад це Загін Самогубців. Їх роль стає все більш важливою до 2 сезону «Стріли», коли Аманда Уоллер зібрала команду секретних агентів, які могли виконувати небезпечні місії без офіційного зв’язку з АРГУС. У серіалі навіть вийшов епізод під назвою «Загін самогубців», на той випадок якщо глядачі пропустили появу команди.

Але плани раптово змінилися, Дедшота вбили в третьому сезоні, а Аманду Уоллер стратили в четвертому. Це, безсумнівно, найбільш помітна зміна сюжету в історії Всесвіту Стріли, яка була вимогою Warner Bros. Студія починала роботу над фільмом «Загін Самогубців» та не хотіла ризикувати розмиттям бренду одночасним використанням в серіалі та в фільмі. У 7 сезоні «Стріли» була представлена нова версія Загону Самогубців, але навіть тоді її назвали «Примарна ініціатива», щоб уникнути будь-яких проблем з Warner Bros.

Плани на Харлі Квінн у Всесвіті Стріли які так і не відбулися

Несостоявшиеся планы Вселенной Стрелы на Харли Квинн

До складу Загону Самогубців в 2 сезоні «Стріла» повинна була увійти й Харлі Квінн, яка на мить з’явилася в одній зі сцен серіалу. В подальшому, видалена повнометражна сцена мала показати мешканку камери, дівчину з косичками, але, як потім сказали, вона була занадто ненормальною, щоб навіть Аманда Уоллер погодилася прийняти її в Загін Самогубців.

Сценаристи «Стріли» применшують значення цієї сцени, кажучи про те, що це було не більше ніж пасхалкою, але актриса Уілла Холланд була набагато більш відвертою в цьому питанні. За словами Холланд, у сценаристів серіалу були великі плани на Харлі Квінн, вони хотіли створити свою власну версію Лікарні Аркхема. Але через певний час Warner Bros. заборонили їм працювати в цьому напрямку, так як збиралися додавати це в фільми та не хотіли щоб подібні матеріали з’являлися в серіалі.

Планам на Детстроука так й не судилося збутися

Планам на Детстроука так и не суждено было сбыться

Сценаристи та шоураннер «Стріли» зіткнулися з аналогічними проблемами й з Детстроуком. Персонаж став частиною Всесвіту Стріли абсолютно випадково, коли Джефф Джонс придумав ідею додати характерну наполовину чорну, наполовину помаранчеву маску Детстроука на передньому плані в превью одного з епіздов. Ману Беннетт дебютував в ролі найманого вбивці до кінця першого сезону, а сімейне життя Слейда Уїлсона незабаром стало основним сюжетом.

Але потім він різко зник в пошуках свого сина Кейна, так як Warner Bros. захотіли приберегти цього персонажа для Кіновсесвіту DC. Відсутність персонажа тривала аж до 5 сезону «Стріли», після чого студія знову дозволила використовувати Детстроука, але тільки в обмеженій кількості та без значимої участі в сюжеті.

Синій Жук так й не з’явився у Всесвіті Стріли

Синий Жук так и не появился во Вселенной Стрелы

У першому сезоні «Стріли» було кілька натяків на Корд Індастріз, конкурента компанії Олівера, якої в коміксах управляє Тед Корд, також відомий як Синій Жук. Це було зроблено для додавання цього персонажа в серіал, але плани знову довелося змінити через втручання Warner Bros.

На цей раз сценаристи серіалу змогли адаптуватися, викресливши Корда та замінивши його Реєм Палмером. «Спочатку Рей Палмер, якого представили в серіалі «Стріла », повинен був бути Тедом Кордом, але ми пішли іншим шляхом», – пояснив Марк Гуггенхайм під час виступу на ACE Comic-Con в 2017 році.

Мисливиця не зіграла належної їй ролі в серіалі

Охотница не сыграла надлежащей ей роли в сериале

У першому сезоні «Стріла» Джессіка Де Гау зіграла Хелену Бартінеллі, жінку, яка перетворилася в Мисливицю. Перші два сезони припускали, що Мисливия стане важливим персонажем для Всесвіту Стріли, але по факту вона просто зникла. За словами Марка Гуггенхайма, Мисливиця повинна була з’явитися в третьому сезоні, але нічого не вийшло.

«Як більшість з вас знає, незважаючи на те, що ми знімаємо 23 епізоди для кожного сезону, нам все ж не вдається розповідати певні історії», – зазначив Гуггенхайм в повідомленні Tumblr. «На жаль, наявність Хелени в третьому сезоні стало однією з тих жертв, які необхідно було принести».

Дикий Кіт повинен був бути набагато важливішим

Дикий Кот должен был быть намного важнее

У третьому сезоні «Стріли» Дж.Р. Рамірез був представлений як Тед Грант, в якому читачі коміксів відразу ж дізналися Дикого Кота. Він став особистим тренером Лорел Ленс. Виглядало так, ніби Грант мав стати потенційним членом Команди Стріли, але зіткнувся з Олівером.

Він був поранений в бійці, а потім про нього зовсім забули. На цей раз коригування сюжету були викликані не Warner Bros., а зайнятістю Дж.Р. Раміреза в серіалі «Влада в нічному місті». Тому він став недоступний для зйомок в «Стрілі», а сам персонаж більше не згадувався у Всесвіті Стріли.

Сін була навмисно обділена увагою

Син была намеренно обделена вниманием

Проблема з адаптацією коміксів для телеекранів полягає в тому, що не тільки основні, але й другорядні персонажі могуть бути обділені увагою. Хорошим прикладом стала Сін, дівчина з вулиці, яку зіграла Бекс Тейлор-Клаус, яка з’явилася у другому сезоні «Стріла» та потрапила під заступництво Сари Ленс.

Після смерті Сари для Сін не придумали природного способу вписатися в триваючу історію серіалу, й вона була незабаром просто забута сценаристами. Навіть коли Сара повернулася з мертвих, вона навіть не згадала про Сін, дівчині яку вона колись вважала своєю сім’єю.

28/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *