Дата выхода всех фильмов DC

У всесвіті DC у 2023 році очікується вихід кількох нових фільмів, і ще багато інших перебуває на різних стадіях розробки у нещодавно створеній студії DC Studios. Після злиття WarnerMedia та Discovery Inc. у квітні 2022 року, DC Films була розпущена та перетворена на DC Studios, а режисер Джеймс Ганн та продюсер Пітер Сафран були призначені спільними генеральними директорами нової кінокомпанії. У січні 2023 року Ганн оголосив про безліч проектів у новому Кіновсесвіті DC та кількох окремих фільмах, які вийдуть найближчими роками, починаючи з «Супермен: Спадщина» у 2025 році.

Фільм «Шаза! Лють богів» став першим проектом у списку DC на 2023 рік, і ще три проекти мають вийти пізніше цього року. Ці проекти завершать історію Кіновсесвіту DC перед тим, як новий Всесвіт DC від Ганна та Сафрана займе верховенство після перезапуску франшизи фільмом «Флеш». На 2024 рік заплановано лише один проект — «Джокер 2: Безумство на двох». Це сиквел фільму 2019 «Джокер», який виявився величезним успіхом. З 2025 року Ганн і Сафран повністю візьмуть до рук кермо влади, і «Супермен: Спадщина» стане відправною точкою для нового Кіновсесвіту DC. Також вже анонсовано кілька проектів, призначених для пожвавлення наступного спільного всесвіту.

Дата виходу всіх майбутніх фільмів DC 2023-2026

«Флеш» – 23 червня, 2023

Флэш дата выхода

У фільмі «Флеш» за участю Езри Міллера у ролі головного героя, процес виробництва, мабуть, був найбурхливішим із усіх майбутніх фільмів DC і змінював режисерів зі швидкістю, якій міг би заздрити сам Баррі Аллен. На щастя, з Енді Муск’єтті біля керма прем’єра «Флеша» вже на підході і запланована на 23 червня 2023 року. «Флеш» представить Мультивсесвіт у Всесвіті DC, повернувши обох Бетменів: Майкла Кітона з фільмів Тіма Бертона 1989 і 1992 років, а також Бена Аффлека з Кіновсесвіту DC. «Флеш» також познайомить глядачів із Сашею Калле, яка виконає роль Кари Зор-Ель, відомої як Супергерл, та Роном Лівінгстоном, який замінить Біллі Крудапа в ролі батька Баррі, Генрі Аллена.

Орієнтуючись на сюжетну лінію «Флешпоінт» із коміксів DC, очікується, що у фільмі «Флеш» Баррі Аллен вирушить назад у часі, щоб урятувати життя своєї матері, несвідомо змінивши свою власну часову лінію. «Флеш» використовуватимуть як скидання Кіновсесвіту DC, дозволяючи глядачам попрощатися з нею і водночас створюючи можливість Джеймсу Ганну та Пітеру Сафрану перезапустити та перекастувати кілька персонажів для майбутнього Кіновсесвіту. Незрозуміло, чи повернеться Езра Міллер у майбутньому, особливо після шквалу скандалів, пов’язаних з актором останніми роками, хоча, здається, що «Флеш» зіграє дуже важливу роль у підготовці майбутнього франшизи.

«Синій жук» – 18 серпня, 2023

Синий жук дата выхода

Фільм «Синій жук» знаходився у процесі виробництва у Warner Bros. ще з листопада 2018 року, але проект почав рухатися вперед лише після появи режисера Ангела Мануеля Сото. «Синій жук» заплановано до виходу 18 серпня 2023 року, і хоча проект входитиме до Кіновсесвіту DC, навіть після перезапуску франшизи фільмом «Флеш», Ганн повідомив, що історія може мати майбутнє в рамках події DC «Інші світи», поряд з «Джокером» та «Бетменом». Хайме Рейєс є одним із менш відомих героїв DC, тому дебют Золо Марідуені в ролі Синього Жука викликає інтерес і може підготувати яскраве майбутнє для цього персонажа.

Родина Рейєса відіграватиме велику роль у сюжеті фільму «Синій жук», і до нього увійдуть Адріана Барраза, Даміан Алькасар, Ельпідія Каррільо, Белісса Ескобедо та Джордж Лопес у ролях бабусі, батька, матері, сестри та дядька відповідно. Бруна Маркезіні зіграє Дженні Корд, кохану Рейєса, а антагоністи Синього Жука, Конрад Карапакс та Вікторія Корд, будуть виконані Раулем Максом Трухільо та Сьюзан Сарандон відповідно. Перший трейлер фільму «Синій жук» показав, що фільм також покаже історію походження Рейєса у ролі супергероя.

«Аквамен 2: Втрачене королівство» – 25 грудня, 2023

Аквамен 2: Потерянное королевство дата выхода

Як продовження популярного фільму DC 2018 року «Аквамен», в «Аквамен 2: Втрачене королівство» Джейсон Момоа знову виконає роль Артура Каррі, головного супергероя та члена Ліги Справедливості. Після серії масштабних затримок через пандемію COVID-19 та проблеми з виробництвом, «Втрачене королівство» заплановано до виходу 25 грудня 2023 року, а режисером знову стане Джеймс Ван. Момоа буде в компанії Патріка Вілсона в ролі Орма Маріуса, Віллема Дефо в ролі Нуїдіса Вулко, Ях’ї Абдул-Матина II у ролі Девіда Кейна, відомого як Чорна Манта, та Ембер Херд у ролі Мери – всі вони повернуться до своїх ролей з оригінального фільму 2018 року.

«Аквамен 2: Втрачене королівство» спочатку було заплановано до виходу у грудні 2022 року, але потім перенесено на 17 березня 2023 року. Після ще однієї великої затримки проект був зрушений на 25 грудня 2023 року. У сиквелі «Аквамена» Атлантида перебуватиме під загрозою від давніх сил, і Артур Каррі повинен захистити своє нове королівство. Пробні покази «Аквамен 2: Втрачене королівство» не викликали саме ту реакцію, на яку, можливо, очікували в Кіностудії DC, тому лише час покаже, чи зможе сіквел 2023 року повторити величезний успіх свого попередника.

«Джокер 2: Безумство на двох» – 4 жовтня, 2024

Джокер 2: Безумие на двоих дата выхода

«Джокер» 2019 року став одним із найуспішніших проектів DC, які здобули визнання критиків та отримали кілька нагород, включаючи дві премії Оскар за найкращу оригінальну музику та найкращу чоловічу роль для Хоакіна Фенікса. Хоча спочатку концепція фільму передбачала, що він є окремим проектом, у травні 2021 року було оголошено про розробку сіквела під назвою «Джокер 2: Безумство на двох», запланованого до виходу 4 жовтня 2024 року, і це буде єдиний реліз DC того року. Франшиза «Джокера» Тода Філліпса знаходиться в категорії події DC «Інші світи», тому вона не схильна до перезапуску основного всесвіту DC після «Флеша» 2023 року, що означає можливість розвитку повністю нової та окремої історії.

Хоакін Фенікс повернеться у ролі Артура Флека, відомого як Джокер, а також із першого фільму повернеться Зазі Бітц. Разом із Бренданом Глісоном, Кетрін Кінер, Джейкобом Лофландом та Гаррі Лоуті. Леді Гага з’явиться у «Джокер 2: Божевільність на двох» у ролі Харлі Квін, а знімки зі зйомок вказують на те, що її образ може бути неймовірно зловісною версією персонажа. Очікується, що «Джокер 2» може бути музичним фільмом, який переключився на зовсім інший жанр порівняно з темним і похмурим попередником.

«Супермен: Спадщина» – 11 липня, 2025

Супермен: Наследие дата выхода

Після того, як Уоллер та Монстри-коммандос дадуть старт новому Кіновсесвіту DC на малому екрані, «Супермен: Спадщина» стане першим повнометражним фільмом у рамках цієї франшизи. Вихід фільму заплановано на 11 липня 2025 року. «Спадщина» замінить Генрі Кавілла в ролі Супермена з Кіновселенської DC на нового, молодого актора, але, якщо вірити чуткам, повторення історії походження Супермена не буде. Натомість фільм зосередиться на Кларку Кенті, який балансує між своєю криптонською спадщиною та канзаським вихованням, вже працює репортером у Дейлі Пленет і вже зустрів Лоїс Лейн. Сценарій написаний та знятий самим Джеймсом Ганном.

З часу підтвердження розробки «Супермен: Спадщина» з’явилися чутки про те, хто виконає культові ролі у проекті: Кларка Кента, Лоїс Лейн та Лекса Лютора. Чутки ходили навколо таких імен, як Девід Коренсвет, Ніколас Холт, Емма Маккі, Рейчел Броснахен та Бредлі Купер, проте офіційно нічого не було підтверджено. У «Супермен: Спадщина» буде вперше представлена Суперсобака Кріпто, а також можливо Лекс Лютор перетвориться на Апекса з коміксів DC. Цей фільм встановить стандарт для майбутніх проектів Кіновсесвіту DC.

«Бетмен: Частина 2» – 3 жовтня, 2025

Бэтмен: Часть 2 дата выхода

Фільм «Бетмен» Метта Рівза був задуманий як початок нової трилогії окремих проектів DC, сфокусованих на Темному Лицарі, тому підтвердження сіквела було неминучим. «Бетмен: Частина 2» запланований до виходу 3 жовтня 2025 року і буде відноситись до категорії DC «Інші світи», продовжуючи історію оригінального фільму 2022 року та майбутнього серіалу про Пінгвіна. Роберт Паттінсон повернеться у ролі Брюса Уейна, відомого як Бетмен, проте мало що ще відомо про фільм. Поточні припущення вказують на те, що «Бетмен: Частина 2» може адаптувати сюжетну лінію з коміксів DC «Нічия земля», в якій Готем Сіті перетворюється на поле битви після катастрофічного землетрусу.

«Авторитети» – без дати

Авторитеты дата выхода

«Авторитети» був анонсований Джеймсом Ганном 31 січня 2023 року, і хоча у нього поки що немає призначеної дати виходу, фільм буде частиною 1 Глави Кіновсесвіту DC, яка отримала назву «Боги та монстри». «Авторитети» є повністю відмінною від інших командою супергероїв у Всесвіті DC, оскільки вони часто використовують вкрай сумнівні методи для досягнення своїх цілей, тому очікується, що фільм «Авторитети» черпатиме натхнення із серіалу «Пацани». Хоча поки що і не призначено сценариста чи режисера, Ганн підтвердив, що команда буде пов’язана з новим Суперменом Кіновсесвіту DC, який дебютує у фільмі «Супермен: Спадщина» 2025 року.

«Хоробрі та сміливі» – без дати

Храбрые и смелые дата выхода

Хоча кілька акторів і повернуться до ролі Бетмена у 2023 році, фільм «Хоробрі та сміливі» має намір знову перезапустити персонажа, представивши нового актора в ролі Брюса Уейна, окремо від версій Бена Аффлека та Роберта Паттінсона. Поки не встановлено конкретну дату виходу, «Хоробрі та сміливі» представить Даміана Уейна, сина Брюса Уейна, у ролі Робіна у всесвіті DC. Фільм буде заснований на роботі Гранта Моррісона з 2006 по 2013 роки над коміксами про Бетмена у видавництві DC Comics. Щоправда, з моменту січневого анонсу Ганна у 2023 році практично не було новин про розвиток проекту.

«Супергерл: Жінка майбутнього» – без дати

Супергерл: Женщина Будущего дата выхода

«Супергерл: Жінка Майбутнього» також було анонсовано Джеймсом Ганном в січні 2023 року, хоча дату виходу поки не встановлено. У яскравому контрасті з Суперменом, Супергерл виросла на Криптоні і стала свідком жахливих подій протягом чотирнадцяти років, перед тим як опинилася на Землі. Ганн обіцяє представити абсолютно нову інтерпретацію Супергерл, зробивши її потужнішою і сільнішою порівняно з попередніми версіями персонажа. Поки що немає інформації про вибір актриси для ролі Супергерл у фільмі «Супергерл: Жінка Майбутнього», і неясно, як це відіб’ється на Саші Каллі з фільму «Флеш», проте, мабуть, персонаж буде повністю перезавантажений.

«Болотяна істота» – без дати

Болотная тварь дата выхода

«Болотяна істота» може стати справжнім хорор-фільмом для Кіновсесвіту DC, який досліджує похмурі основи загадкової Болотяної істои на основі сюжетної лінії коміксу DC «Сага про Болотяну істоту» Алана Мура. Джеймс Менголд, який раніше виявляв інтерес до роботи з Ганном і Сафраном у рамках Кіновсесвіту DC, був залучений до проекту як сценарист і режисер. Незважаючи на свою похмурість, «Болотяна істота» все ж таки буде пов’язаний з іншими проектами нового Кіновсесвіту DC, доводячи, що Ганн і Сафран не бояться експериментувати з жанрами у розвитку своєї нової франшизі.

Що новий Кіновсесвіт DC означає для майбутніх фільмів DC

Все фильмы новой Киновселенной DC

Джеймс Ганн та Пітер Сафран не соромляться повністю переосмислювати попередню франшизу DC, будуючи щось, що має потенціал бути видовищним. Однак ці зміни призвели до великих змін для кількох інших проектів DC. Наприклад «Диво-жінка 3», в якому Галь Гадот мала повернутися в ролі Діани Прінс було скасовано. Доля сіквелів «Шазам! Лють богів» і «Чорний Адам» також неясна у світлі поганих рецензій та комерційного успіху обох проектів.

За кілька тижнів до оголошення Ганна і Сафрана про свій новий розклад для Кіновсесвіту DC, Генрі Кавіл натякнув, що розробка безпосереднього сіквела фільму «Людина зі сталі» 2013 року, яка означила його офіційне повернення у франшизу після кількох років забуття, перебуває в процесі. Однак ці плани були швидко зруйновані, коли Ганн оголосив про наймання нового актора на роль Супермена. До того ж, стан попередніх сюжетних ліній і персонажів DC залишається невідомим, оскільки більша частина франшизи буде перезапущена, але одне ясно: те, що буде далі, значно відрізнятиметься від того, що було раніше.

Список всіх фільмів DC у розробці

Список всех фильмов DC в разработке

Перед створенням студії DC у листопаді 2022 року у розробці було кілька інших проектів. У той час як багато хто з них може ніколи не вийти, у деяких шансів з’явиться в новому Всесвіті DC Джеймса Ганна набагато більше. Або вони можуть бути випущеними як проекти DC «Інші Світи», подібно до франшиз «Бетмен» і «Джокер». Досить часто потенційні проекти DC з’являються і зникають, деякі залишаються тільки чутками, а інші скасовуються лише за кілька місяців до передбачуваного релізу, наприклад «Бетгерл». Ми зібрали список усіх проектів DC, які знаходяться у розробці:

 • «Чорна Канарка» – фільм був анонсований у серпні 2021 року після виходу «Хижих Пташок». У цьому ексклюзивному проекті для HBO Max Джерні Смоллет знову зіграє роль Діни Ленс, відомої як Чорна Канарка. У червні 2022 року Смоллетт повідомила, що фільм все ще перебуває на стадії розробки.
 • «Костянтин 2» – продовження культового фільму 2005 року було анонсовано у 2022 році, і в ньому Кіану Рівз має повернутися у ролі головного героя. Однак після створення DC Studios неясно, чи буде продовжено роботу над цим проектом.
 • «Дедшот» – спін-офф «Загону самогубців» 2016 року, перебував у розробці з моменту виходу останнього фільму, і очікувалося, що Вілл Сміт повернеться у ролі Флойда Лоутона, відомого як Дедшот. Однак у 2019 році актор залишив проект через скандал на церемонії вручення премії Оскар, і виробництво було відкладено.
 • «Готемські сирени» – фільм мав стати поверненням Марго Роббі в ролі Харлі Квін, яка об’єднується з Жінкою-Кішкою та Отруйним Плющем. Однак цей проект, схоже, заморозили після фінансової невдачі «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)».
 • «Годинкар» – про розробку фільму повідомили у березні 2021 року, сценарій написали Гевін Джеймс та Ніл Уайднер, але з того часу про проект майже нічого не було чути.
 • «Лобо» – фільм знаходиться у розробці з 2009 року, але так і не був реалізований. Режисерами проекту встигли побути Гай Річі, Бред Пейтон та Майкл Бей. Актор Джейсон Момоа, який зіграв Аквамена, виявив інтерес до ролі Лобо, проте Ганн і Сафран підтвердили, що він не гратиме дві різні ролі в новому Кіновсесвіті DC.
 • «Металеві Люди» – знаходяться у розробці протягом тривалого часу, спочатку анонсовані у 2007 році з Баррі Сонненфелдом як режисером. У 2022 році Ганн і Сафран підтвердили, що вони мають плани на команду в майбутньому Кіновсесвіті DC, незважаючи на їх тривалу розробку.
 • «Найтвінг» – фільм про Найтвінга мав статус проекту в розробці, але тепер він здається замороженим. Проект мав бути зрежисований Крісом МакКаєм, відомим по роботі над фільмом «Лего Фільм: Бетмен», за сценарієм від Білла Дубука із серіалу «Озарк».
 • «Пластична людина» – фільм анонсований у грудні 2018 мав стати комедійною екшн-пригодою з жіночим протагоністом. Для переробки початкового сценарію, написаного Амандою Ідоко, було найнято Кет Васко. Однак, на даний момент неясно, на якій стадії перебуває виробництво фільму.
 • «Статичний шок» – був офіційно анонсований у 2020 році, а Майкл Б. Джордан був призначений на проект як продюсер. Пізніше Ренді Маккіннона було запрошено для переробки сценарію. Однак, на даний момент неясно, в якому стані перебуває розробка цього фільму, а його поточний статус невідомий.
 • «Чорний Супермен» – фільм Та-Нехісі Коутса був анонсований у 2021 році і мав представити чорну версію Супермена у головній ролі. У разі реалізації цього проекту студією DC, він відноситиметься до категорії DC «Інші Світи», і не стане частиною основної сюжетної лінії Кіновсесвіту DC.
 • «Затанна» – фільм про Затанну був анонсований у 2021 році, а сценарій пише Емеральд Феннелл, відома своєю роботою над фільмом “Дівчина, яка подає надії”. Однак, після змін у планах студії DC, що включають перегляд проектів для HBO Max, статус фільму про Затанну залишається незрозумілим і може бути заморожено.
25/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *