дата выхода 3 сезона Харли Квинн

Анімаційний серіал DC «Харлі Квінн» повернеться на екрани в кінці 2021 або початку 2022 року і буде мати нову сюжетну лінію для Джокера.

За словами шоураннера, менш ніж через рік вийде 3 сезон «Харлі Квінн», вкрай популярного проекту у фанатів DC та критиків. Харлі Квінн стала затребуваним персонажем франшизи DC за останні кілька років завдяки серіалам та фільмам в яких Марго Роббі з’являлася в ролі Харлі.

Якщо говорити про анімаційний серіал про Харлі Квінн, то він отримав високу оцінку за унікальний підхід до адаптації коміксів DC. Серіал представляє собою більш легкий і комедійний підхід до історій DC, які зазвичай мають похмуру і сувору атмосферу. Успіх шоу на потоковому сервісі HBO Max гарантував, що «Харлі Квінн» буде продовжений на третій сезон, але фанати думали, що створення нових епізодів займе більше року.

В інтерв’ю Masters of None шоураннер Джастін Халперн повідомив, що Харлі Квінн повернеться на екрани в кінці 2021 або початку 2022 року. «Я думаю, що серіал вийде або в самому кінці цього року, або на початку наступного».

когда выйдет 3 сезон Харли Квинн

Ведучі підкасту зажадали від Халперна подробиць сюжету нового сезону, і шоураннер повідомив, що всеріале з’явиться новий лиходій, Божевільний Капелюшник. Ведучі та Халперн також говорили про кастинги для серіалу, і Халперн заявив, що він хотів би, щоб в майбутніх сезонах взяли участь такі зірки як Нейтан Філдер, Джон Вілсон і Джо Пера.

Однак деякі з найбільш цікавих деталей, які розкрив Халперн, пов’язані з унікальними сюжетами епізодів третього сезону «Харлі Квінн». Халперн заявив, що сценаристи серіалу збираються «зробити з Джокером щось таке, чого ніколи не було в історії Джокера». Хоча шоураннер не зміг розкрити всіх деталей цієї сюжетної лінії, він підтвердив, що в третьому сезоні буде окремий епізод з Джокером, так само як і окремий епізод з Бетменом у другому сезоні.

Мультсеріал «Харлі Квінн» вже отримав високу оцінку за унікальне зображення Джокера, тому не дивно, що сценаристи серіалу хочуть ще глибше зануритися в історію культового лиходія Бетмена. Але на що саме натякнув Халперн в новому сезоні дізнатися неможливо. На щастя для фанатів, їм не доведеться чекати занадто довго, перш ніж через рік вийде третій сезон «Харлі Квінн».

15/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *