дата выхода лиги справедливости зака снайдера

Довгоочікувану «Лігу Справедливості» Зака Снайдера планують випустити на HBO Max на початку 2021 року.

Фанатська кампанія Snyder Cut стартувала, коли студійна версія «Ліги Справедливості» повністю провалилася в кінотеатрах, а фанати і критики закидали негативними відгуками всі можливі рейтингові сайти. Багато в чому це було пов’язано з тим, що початкове бачення «Ліги справедливості» від режисера Зака Снайдера було повністю змінено Джоссом Уідоном, коли його запросили завершити зйомку після трагедії в родині Снайдера.

З тих пір фанати довго і наполегливо боролися з Warner Bros., щоб студія випустила оригінальну версію Снайдера. Після декількох років очікувань вони нарешті минулого місяця отримали інформацію про те, що «Ліга Справедливості» Зака Снайдера офіційно вийде на HBO Max в наступному році.

Цей реліз означає, що фанати нарешті побачать сюжетні лінії і персонажів, які були видалені з провальної частини «Ліги Справедливості» яка війшла раніше.

когда выйдет лига справедливости зака снайдера

Снайдер провів більшу частину кількох попередніх років підігріваючи бажання фанатів оригінальною «Лігою Справедливості», тому у прихильників вже є тверде уявлення про те, чого очікувати. Що стосується персонажів, фанати нарешті побачать Марсіанського Мисливця (Martian Manhunter) і Айріс Уест, але, швидше за все, більшість з нетерпінням чекають зустрічі з Дарксайдом (Darkseid).

У «Ліги Справедливості» Зака Снайдера досі немає офіційної дати релізу, але вперше часові рамки були зведені до 2021 року. Журнал Variety недавно провів інтерв’ю з Сандрою Дьюї, президентом WarnerMedia Entertainment по виробництву і бізнес-операціям, про поточний статус HBO Max. Під час цієї розмови було порушено тему і «Ліги Справедливості» Зака Снайдера, Дьюї повідомила, що фільм з’явиться на каналі «з початку до середини 2021 року».

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *