дата выхода второго сезона Харли Квинн

Мультиплікаційний серіал для дорослих «Харлі Квінн» продовжать на другий сезон, а в квітні вийдуть нові епізоди на потоковому сервісі DC Universe.

Прем’єра серіалу «Харлі Квінн» на DC Universe сталася в листопаді 2019 року. Анімаційний серіал для дорослих був розроблений Джастіном Халперном, Патріком Шумакером і Діном Лорі. Перший сезон, який складається з 13 епізодів, може похвалитися вражаючим акторським складом. Кейлі Куоко, «Теорія Великого вибуху», озвучила головну героїню, а до неї також приєдналися Джейсон Александер, Тоні Хейл, Джанкарло Еспозіто, Ванда Сайкс і Алан Тьюдік. Кожен з відомих акторів надав свої вокальні таланти значущим фігурам зі світу DC Comics.

Анімаційний серіал DC присвячений пригодам Харлі після розставання з Джокером. Отримавши допомогу від Отруйного плюща, Глиноликого і Доктора Психо, Харлі планує приєднатися до Легіону Смерті. Це ускладнюється постійною присутністю Джокера в додаток до власної нерішучості Харлі щодо її походження.

Мультсеріал «Харлі Квінн» добре сприйнятий критиками і глядачами. У відгуках критиків згадувалася якісна озвучка і той факт, що серіал дійсно зміг передати те, що робить Харлі Квінн настільки улюбленим для багатьох персонажем.

В твіттер акаунті DC Universe’s Harley Quinn було оголошено, що другий сезон серіалу вийде в квітні. Ця новина супроводжувалася коротким відеороликом, в якому розповідається про те, що, незважаючи на те, що серіал анімований, він навряд чи підходить для дітей.

Для персонажа, який дебютував за межами коміксів, з її першої появи в «Бетмен: Мультсеріал» в 1992 році, Харлі Квінн перетворилася в одного з найвідоміших персонажів DC. Проте, особливо якщо порівнювати з історіями Джокера в яких містяться уривки біографії Харлі Квінн, її історія походження залишається відносно невивченою. Але «Хижі пташки: Приголомшлива історія Харлі Квінн» змогли повністю розповісти історію походження цього персонажа.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *