когда выйдет фильм Чёрный Адам

Дуейн «Скеля» Джонсон підтвердив, що фільм «Чорний Адам» вийде влітку 2020 року і розповів, що напрямок Кіновсесвіту DC ось-ось радикально зміниться.

Майбутній фільм «Чорний Адам» змінить баланс сил в Кіновсесвіті DC. Дуейн Джонсон погодився на роль Чорного Адама більш десяти років тому, і фільм, нарешті, дебютує в Кіновсесвіті DC в 2021 році. Спочатку глядачі припускали, що Джонсон з’явиться в ролі лиходія в «Шазам», фільмі, який сильно вплинув на Джеффа Джонса, який написав Чорного Адама.

Але DC прийняли інше рішення, маючи намір представити Чорного Адама як антигероя, а не як заклятого ворога Біллі Бетсона. У коміксах, попередником Шамазам був Чорний Адам, який намагався захопити владу, яку має Рада. Йому вдалося запечатати чарівника Шазама, і світ забув епоху магії.

Своїм постом в Instagram, Дуейн Джонсон підтвердив, що зйомки «Чорного Адама» почнуться цього літа. Зараз, готуючись до нової ролі, «Скала» виснажує себе тренуваннями. Джонсон завжди був упевнений, що «Чорний Адам» – це дивовижний проект, і, схоже, він радий, що фільм нарешті знімають.

Джонсон правий, коли сказав, що напрямок Кіновсесвіту DC збирається змінитися. Базовий набір сили Чорного Адама схожий на сили Супермена, хоч вони засновані і на магії, а не на біології інопланетян, що означає, що він може легко перемогти Людину зі сталі. Чорний Адам володіє витривалістю Шу, швидкістю Херу, силою Амона, мудрістю Зехути, силою Атона і мужністю Мехена; ці здібності приблизно еквівалентні тим, якими володіє Біллі Бетсон. Там, де Біллі тільки розбирається в своїх силах, Чорний Адам використовує їх з часів стародавнього Єгипту. У нього буквально тисячолітній досвід, що робить його одним з найбільш грізних воїнів у всьому всесвіті DC Comics, пояснюючи, чому Джонсон так радий зіграти цю роль.

10/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *