в фильме черный адам появится исида

У фільмі «Чорний Адам» з’явиться Адріанна Томаз, вона ж єгипетська богиня природи Ісіда, яка допоможе Дуейну Джонсону перезапустити Кіновсесвіт DC.

Адріанна Томаз, вона ж Ісіда, стане важливим персонажем в майбутньому фільмі Warner Bros. «Чорний Адам». Дуейн «Скеля» Джонсон вже досить давно хотів зіграти роль Тета Адама / Чорний Адам. Як і персонаж з коміксів, персонаж DC має ті ж навичками і здібності, що і Шазам (якого у фільмі не буде).

Будучи давнім єгипетським попередником Шазама, Чорний Адам є набагато більш злим персонажем. Джонсон неодноразово вихваляв здібності свого персонажа, кажучи що він змінить ієрархію влади в Кіновсесвіті DC.

Незважаючи на те, що «Чорний Адам» є сольним фільмом, в ньому також покажуть кілька інших ключових персонажів DC. Скеля підтвердив, що в його фільмі покажуть Юстиції суспільство Америки (СОП). Та й в цілому, насичена історія Чорно Адама дає безліч можливостей Warner Bros. додати в Кіновсесвіт DC нових персонажів з коміксів.

Згідно The Illuminerdi, Адріанна Томаз також дебютує в фільм в «Чорний Адам». Перший сценарій фільму містить інформацію про те, що Адріанна (Ісіда) грає у фільмі важливу роль. При аналізі сценарію були виявлені сцени за участю Адама, Адріанни і її сина Азіза. У цих сценах Адам прокинувся від довгого сну і ділиться своїми руйнівними планами всього сущого з молодим Азізом. Адам також, схоже, страждає від амнезії, так як не знає як або чому він прокинувся.

кто такая исида Адрианна Томаз

Кінематографічна адаптація Ісіди зображує її як сильну і незалежну близькосхідну жінку. У коміксі «DC Comics ’52» Адріанна представлена як єгипетська рабиня, подарована Чорному Адаму. Полюбив Адріанну, Адам забирає магічний амулет Ісіди і віддає його Адріанні, перетворюючи її в єгипетську богиню природи. Любов Ісіди допомагає Чорному Адаму перетворитися з суперлиходія в антигероя.

08/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *