Съемки Черного Адама перенесены на 2021 год

Фільм з Дуейном Джонсоном «Чорний Адам», як повідомляється, почнуть знімати не раніше 2021 року, оскільки Голлівуду потрібен час щоб повернутися до роботи після застою.

У 2014 році Дуейн Джонсон офіційно підтвердив, що буде грати персонажа DC Comics. Спочатку планувалося, що Джонсон зіграє одну з головних ролей в «Шазам!», Але Warner Bros. вирішили зняти окремий фільм про Чорного Адама. З тих пір проект так і залишався в планах, і тільки недавно над ним почали працювати. У минулому році Жауме Кольет-Серра, американський режисер, підписав контракт зі студією і датою виходу «Чорного Адама» призначили 2021 рік.

Фільм планували почати знімати цього літа, алСъемки Черного Адама перенесены на 2021 годе на затримку проекту вплинула пандемія коронавіруса. Голлівуд тільки недавно почав відновлювати роботу над запланованими проектами. Раніше в цьому році Джонсон зізнався, що був стурбований тим, що «Чорний Адам» може бути перенесений або заморожений, а тепер, схоже, його побоювання підтвердилися.

когда выйдет фильм Черный Адам от DC

Згідно THR, «Чорний Адам» не почнуть знімати до 2021 року. Варто також враховувати те, що перед початком зйомок Дуейн Джонсон повинен закінчити фільм «Червоне повідомлення» від Netflix, який був у розпалі зйомок коли почалася пандемія.

Дата виходу «Чорний Адам», на поточний момент, запланована на грудень наступного року, тому, можливо, дату релізу доведеться перенести. Нова дата буде прямо залежати від графіка зйомок «Адама» і від того, коли насправді почнуться зйомки. Якщо основні сцени знімуть на початку 2021 року, це може дати Жауме Кольет-Серрі та його команді достатньо часу для необхідної обробки матеріалу.

WB, безсумнівно, будуть уважно стежити за поновленням призупинених проектів, наприклад «Бетмен», перш ніж приймати будь-які рішення по графіку «Чорного Адама». Зараз студія зосереджена на таких великих блокбастерах як «Мир юрського періоду 3» та «Незвідане: Удача Дрейка», які все ще знаходяться на ранніх етапах повернення до роботи. Якщо ці проекти будуть в кращому випадку завершені з мінімальними затримками, це покаже WB і іншим студіям, що все може повернутися до нормального життя.

23/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *