Показали 2 разные команды которые появятся в Отряде Самоубийц 2

З’явилися свіжі кадри з фільму Джеймса Ганна «Загін самогубців», на яких показані дві дуже різні команди, які вирушають на невідому спецоперацію.

Хоча деякі персонажі не обов’язково пов’язані з «Загоном самогубців» 2016 року Девіда Айера, вони перемістяться з першого фільму в другий. Крім цього, «Загін Самогубців 2» буде складатися з абсолютно нових персонажів, більшість з яких були розкриті на DC FanDome в серпні. Деталі сюжету поки тримаються в секреті, але ясно одне: люди помруть.

Під час DC FanDome, Ганн представив спеціальний огляд на «Загін Самогубців 2». На відео була зображена спецоперація, схожа на військовий фільм, припускаючи, що гряде якась серйозна бійня. Однак, незважаючи на це, кілька акторів пообіцяли, що «Загін самогубців 2» буде дуже кумедним, а Юель Кіннаман навіть сказав, що сценарій змусив його посміятися. Шанувальники з нетерпінням чекають на що перетвориться «Загін самогубців».

Тепер, завдяки Empire, у нас є нове уявлення про те, як буде виглядати сам фільм. Слідом за яскравою фотографією всіх акторів, журнал представив два нових знімка з «Загону Самогубців 2», на кожному з яких зображена інша команда. На першому зображені Людина-в-Горошок (Давид Дастмалчян), Миротворець (Джон Сіна), Бладспорт (Ідріс Ельба) та Щуролов (Даніела Мелшіор). На другому набагато більше персонажів, в тому числі Савант (Майкл Рукер), Рік Флаг (Юель Кіннаман), Капітан Бумеранг (Джай Кортні), Джавелін (Флула Борг), Харлі Квінн (Марго Роббі) та Монгала (Нг Мейлін).

Какие персонажи DC появятся в Отряде Самоубийц 2

На перший погляд здається, що в «Загоні Самогубців 2» може бути декілька команд. Квартет, представлений на першому зображенні, схоже, не є частиною іншої групи в літаку, що викликає питання щодо того, де вони знаходяться. Ймовірно, вони відокремилися від основного Загону Самогуюців, хоча ще невідомо, чи є це частиною плану, або вони тікають від них.

У будь-якому випадку, Ганн пообіцяв велику кількість убитих в «Загоні самогубців 2», і з таким складом, як той, який показаний у фільмі, майже гарантовано, що не всі вони будуть ладнати між собою. Місія, яку виконує Загін, до сих пір не розкрита, але фанатам дуже цікаво дізнатися, що це таке. Можливо, в найближчі місяці Ганн поділиться подробицями сюжету.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *