как будет выглядеть Джокер Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера

Повний огляд нового образу Джокера Джареда Лето в прийдешній «Лізі Справедливості» Зака Снайдера був представлений після того, як був показаний новий вигляд персонажа.

Довга кампанія Снайдера по втіленню в життя свого бачення Розширеного Всесвіту DC наближається до кульмінації, і Snyder Cut готується до виходу на каналі HBO Max в березні. Спочатку передбачалося, що це буде чотиригодинний міні-серіал, але тепер фільм вийде у вигляді одного довгого повнометражного фільму, і Снайдер приготував кілька захоплюючих сюрпризів, в тому числі раніше озвучений новий вигляд Джокера.

Лето спочатку не брав участі в «Лізі справедливості», як в її початкової концепції, так і в баченні Снайдера. Але коли Снайдеру була надана свобода дій, щоб втілити своє бачення в життя, з заявленим бюджетом в десятки мільйонів на перезнімання, Снайдер подзвонив Лето щоб запитати його, чи хоче він взяти участь. Природа зовнішності Джокера залишається загадкою, як і новий вигляд, який Снайдер раніше показав фанатам. Фотографія була досить розпливчастою, з акцентом на карту Джокера в руці персонажа, а не на зовнішність Лето.

Але тепер VF докладно розповіли про Джокера Лето. У нього все ще бліде обличчя, як у «Загоні самогубців», але макіяж навколо його рота розмазаний. Його волосся стало довшим, як видно на фото. Джокер також зображений на знімку в камері, і на нім одягнуто щось на зразок халата, що сильно відрізняється від його жадоби до високої моди в попередніх появах.

новый образ Джокера Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера
образ Джокера Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера

У новому вигляді Лето немає нічого дивного. Цілком очікувано, що кожен режисер, що працює над персонажем, внесе в нього свої власні зміни. Як зазначалося раніше, незважаючи на те, що це той же Джокер що і в «Загоні самогубців», схоже, що ми побачимо його в іншій епосі. Поява Джокера в «Лізі справедливості», схоже, є знаком прийдешнього – він з’явиться в епізоді «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), який відбувається після вторгнення Дарксайд на землю.

Деформація Джокера стане ключовою особливістю персонажа, і здається, що він виживе незважаючи на те, що Дарксайд обрушиться на землю в майбутньому. Це може бути хитрим способом Снайдера гарантувати, що Джокер Лето з’явиться в майбутньому продовженні «Ліги справедливості».

Хоча Кіновсесвіту DC не зобов’язана слідувати баченню режисера, фанати явно хочуть цього після того, як #RestoreTheSnyderVerse став популярною темою в Інтернеті. Версія «Ліги справедливості», знята Снайдером, один із способів зробити це, і, якщо шанувальники досить позитивно сприймуть фільм, DC та WB можуть просто послухати режисера й продовжити розвивати те, що Снайдер почав у своїй версії фільму.

09/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *