Джаред Лето сыграет Джокера в Лиге Справедливости

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера все більше поповнюється відомими акторами з кіновсесвіту DC. Раніше ми розповідали про те, що до своїх ролей Бетмена та Супермена повернуться Бен Аффлек та Генрі Кавілл, а днями з’явилася новина про те, що Джаред Лето повернеться до ролі Джокера.

Після того, як «Ліга Справедливості» у 2017 році була повністю перероблена Warner Bros. та Джоссом Уідоном після уходу Снайдера, фанати запустили рух по поверненню оригінальної версії фільму, на отримання результату від якої пішло більше трьох років. У 2020 році WarnerMedia здалися й офіційно оголосили, що «Ліга справедливості» Зака Снайдера вийде на HBO Max в наступному році в форматі з чотирьох частин, які продемонструють справжнє бачення Снайдера на культову команду супергероїв DC.

Одним з найяскравіших персонажів, що з’явилися раніше в Кіновсесвіті DC, був Джокер, якого зіграв Лето в «Загоні самогубців» 2016 року. Але навіть цей фільм був змінений у порівнянні з оригінальним баченням Девіда Айера, так як його версія, як повідомляється, набагато більше зіставляла Лето з культовим Клоуном-принцем злочинного світу.

Хоча на нього й посилалися в таких фільмах як «Хижі пташки», Джокера Лето не бачили з моменту його дебюту в Кіновсесвіту DC. Всі ми вже знає, що Аффлек повернеться до ролі Темного лицаря в версії Снайдера, а також з’явиться у фільмі «Флеш». Для фанатів залишалося загадкою, чи з’явиться Лето насправді в ролі Джокера чи ні. Але схоже, що 2021 рік дасть шанувальникам ще одну можливість поглянути на Лето в ролі Джокера.

Джаред Лето вернется к роли Джокера

Як повідомляє американське видання THR, Лето приєднується в Ролі Джокера до таких акторів як Бен Аффлек та Рей Фішер, які повторюють свої ролі Бетмена і Кіборга відповідно. Ніяких конкретних подробиць про роль Джокера у фільмі й про те, чи буде це камео або повноцінна роль, не повідомляється.

Оскільки Лето грає культового лиходія з Вашингтона, фанати зможуть побачити його ще в двох фільмах за коміксами в 2021 році. Крім того, що Літо зіграє Джокера, Sony вибрали його на роль Морбіуса, Живого вампіра, для майбутнього сольного фільму, який спочатку повинен був вийти в цьому році. Але через COVID-19 вихід «Морбіус», а також декількох фільмів був перенесений. Можливо, поточна дата релізу «Морбіус» в березні 2021 року також буде змінена, оскільки глобальна пандемія продовжує впливати на кіноіндустрію.

Проте, повернення Лето до ролі Джокера є важливим кроком для Кіновсесвіту DC, оскільки це потенційно може привести до його участі в інших проектах студії. Спочатку Warner Bros. намагалася попрацювати над сольним фільмом про Джокера для Лето, а також над спільним фільмом з Харлі Квінн Марго Роббі. Незважаючи на те, що проекти були заморожені в минулому році, повернення Лето, можливо, може вказувати на те, що принаймні один з цих фільмів відбудеться.

23/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *