фильм кроссовер отряд самоубийц и черный адам

«Загін самогубців» та «Чорний Адам» стануть окремими фільмами Кіновсесвіту DC, але вони також є єдиними проектами, які можуть визначити успішність майбутнього франшизи на великих екранах.

Можливий кросовер зможе взяти кращі елементи цих двох фільмів, Харлі Квінн Марго Роббі та Аманду Уоллер Віоли Девіс, й додати їх у фільм, який, на щастя, не піддався впливу корпоративних втручань. «Чорний Адам» також фігурував в початкових планах на Розширений Всесвіт DC, але він представить антигероя Дуейна Джонсона як більш помітну фігуру ніж планувалося.

У коміксах Чорний Адам об’єднав свої сили з Загоном Самогубців щоб битися з чарівницею Цирцеею під час кросовера «Війна богів». Антигеройский характер Чорного Адама допоміг йому відмінно вписатися в команду. Однак, оскільки у єгипетської чарівниці були більш глобальні цілі ніж у Аманди Уоллер та її групи, його здатності та палкий темперамент не дозволили йому стати постійним членом Загону. Але Чорний Адам завжди поєднувався з ними, звичайно якщо їх цілі збігалися з його особистими.

Коли Гевін О’Коннор був призначений режисером продовження «Загону самогубців», «Чорний Адам» Дуейна Джонсона повинен був з’явитися там в ролі антагоніста. Але після того, як оригінальний сценарій зазнав безлічі змін, «Загін самогубців» перетворився в перезавантаження першої частини, а Чорний Адам отримав свій власний сольний фільм. Але в майбутньому виживші члени Загону самогубців можуть укласти союз з Чорним Адамом щоб або врятувати світ, або боротися із загальною загрозою. Цей кросовер може з’явитися вже в «Шазам 3», де оперативна група X зможе допомогти Чорному Адаму врівноважити сили проти Біллі Бетсона та знищити всю родину Шазам.

кроссовер отряд самоубийц и черный адам

Злочинницьке об’єднання допомогло б освіжити Кіновсесвіт DC й об’єднати різні фільми в єдине оповідання. Харлі Квінн вже стикалася з Бетменом Бена Аффлека, а Чорному Адаму судилося битися з титульним чемпіоном, як це було коміксах про Шазама.

Об’єднавши сили, Чорний Адам та Загін самогубців змогли б згладити всі радикальні зміни через які пройшов Кіновсесвіт DC, визнаючи при цьому події попередніх фільмів, таких як «Ліга справедливості» та «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості».

Можна з упевненістю сказати, що Дуейн Джонсон принесе певний баланс комедії та драми в «Чорний Адам», зробивши його схожим на характерний стиль Джеймса Ганна в «Загін самогубців». Разом ці лиходії не перетинаються так часто, як інші великі антагоністиDC, але вони можуть встановити міцний зв’язок між фільмами DC, й дати франшизі новий старт не перезавантажуючи її повністю.

15/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *