Кто станет главным злодеем в Чудо-женщина 1984

«Диво-жінка 1984» збирається представити двох нових супротивників для Діани Прінс: Максвелла Лорда і Гепарда, але хто стане головним лиходієм фільму?

Петті Дженкінс знову об’єднається з Галь Гадот в наступному фільмі Розширеного Всесвіту DC «Диво-жінка 1984». Через десятиліття після сюжету першого фільму, Діана Принс була втягнута в розпал холодної війни між США і Радянським Союзом. Крім глобальних подій, принцеса Діана також зіткнеться з двома новими противниками: Барбарою Енн Мінервою (Крістен Уіг) та Максвеллом Лордом (Педро Паскаль).

Warner Bros. вважали за краще тримати всі деталі щодо обох лиходіїв в секреті, поділившись лише незначною інформацією. Однак, з огляду на те, що відомо на поточний момент, у Мінерви спочатку були дружні стосунки з Діаною, але після того, як вона стала Гепардом, вони стали ворогами. Максвелл у фільмі буде успішним бізнесменом, як і в коміксах. Його робота полягає в тому, щоб продавати людям мрії, в той час як його головною мотивацією протягом всієї історії є жадібність. До цих пір неясно, якими будуть відносини між парою лиходіїв, але офіційні кадри підтверджують, що вони так чи інакше пов’язані один з одним.

главный злодей в Чудо-женщина 1984

Наявність двох лиходіїв у фільмі про супергероїв не є чимось новим, але Дженкінс пояснила, що початковий план полягав у тому, щоб Гепард стала основним лиходієм в «Диво-жінка 1984». Однак, працюючи над сценарієм вона зрозуміла, що їм потрібен ще один, щоб все запрацювало як треба. Так хто ж стане головним лиходієм в «Диво-жінка 2»?

Коментар Дженкінс про статус лиходія «Диво-жінка 1984» має на увазі, що між парою існує сильний зв’язок, а їх долі тісно пов’язані. Це підтверджується промо-кадром за участю Гепарда і Лорда в досить інтимній обстановці. Але з огляду на його нескінченну жадібність, цілком можливо, що він використовує Мінерву, щоб отримати те, що він хоче. Можливо, він може навіть скористатися тим, що виглядає як її шалене захоплення їм, як видно на одному з вищезазначених зображень.

До виходу «Диво-жінка 1984» Дженкінс вже говорила фанатам, що продовження стане ще однією любовною історією. Це перш за все відноситься до Діани та Стіва, які возз’єдналися після своєї розлуки в «Диво-жінка». Однак це також може бути застосовано до відносин Гепарди та Лорда в подальшому. Припускаючи, що прихильність Мінерви була взаємною, а Лорд просто використовує її для своїх мерзенних планів, їх історія буде цікавим протиставленням ідеальним відносинам Діани та Стіва. Це також означає, що в той час як Гепарда уособлює зло в фільмі, Максвелл Лорд, в кінцевому рахунку, стане головних лиходієм.

21/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *