Главным злодеем 2 сезона Бэтвумен станет Черная Маска

На додаток до появи нової головної героїні Джавісіі Леслі, в другому сезоні «Бетвумен» з’явиться новий дуже небезпечний лиходій прямо зі сторінок коміксу DC «Black Mask».

Коли закінчився 1 сезон «Бетвумен», фанати мали досить гарне уявлення про те як буде виглядати 2 сезон. Але потім актриса яка грає головну роль, Рубі Роуз, оголосила, що залишає серіал, що викликало бурю суперечок в соціальних мережах. Тепер «Бетвумен» очолюватиме новачок у Всесвіті Стріли (Arrowverse) Джавісія Леслі, яка зіграє Райану Уайлдер. Герой Роуз Кейт Кейн зникне до часу початку другого сезону «Бетвумен», змусивши Райану стати захисницею Готема.

Ще до того як Роуз покинула «Бетвумен», в 2 сезоні повинні були з’явитися деякі відомі антагоністи. На додаток до Аліси (Рейчел Скарстен) з 1 сезону, в фіналі глядачів здивували Хашем, який перетворився в Брюса Уейна (Уоррен Крісті) з наміром зруйнувати життя Кейт. Аліса та фальшивий Брюс все ще будуть присутні в другому сезоні «Бетвумен», але до них також приєднаються кілька більш серйозних ворогів. У новому сезоні з’явиться Віктор Зсасз, якого грає Алекс Морф. Раніше оголошена Сафія Сохаїл (Шивані Гаі) нарешті з’явиться, а тепер розкрили другого головного лиходія другого сезону.

З інтерв’ю з шоураннером Керолайн Дріс EW розповіли, що в «Бетвумен» з’явиться Чорна маска. Кримінальний авторитет-садист стане дуже небезпечною загрозою в другому сезоні, як і його банда «Суспільство фальшивих обличь». Дріс підтвердила, що разом з Товариством Фальшивих Обличь глядачі побачать лідера цієї банди. У той час як Товариство фальшивих обличь поширює в Готем новий наркотик під назвою Snakebite, Райана втрутиться в їхні справи через деякі події її минулого:

Сюжет 2 сезона Бэтвумен

Хоча сама Райана ніколи не вживали наркотики, у неї були стосунки через які вона потрапила до в’язниці. Отже, ця історія про те, що Райана – це безневинна жінка, і якби вона була білою, вона, можливо, не понесла б того ж покарання, яке вона, як невинна чорна жінка, пройшла. Це основна частина її передісторії, й це те, що ми досліджуємо в цьому сезоні. У Бетвумен є особисті рахунки з Товариством Фальшивих Обличь, тому що новий наркотик стрімко розповсюджується по місту, але ніхто не бере на себе ніякої відповідальності виправити це.

Кастинг на Чорну маску для «Бетвумен» ще не пройшов, тому не чекайте, що він з’явиться на самому початку 2 сезона. Вперше цей персонаж з’явився на великому екрані в «Хижих Пташаках», де його зіграв Юен МакГрегор. Образ МакГрегора був добре сприйнятий фанатами та критиками, тому поява Чорної маски в «Бетвумен» доведеться їм до душі.

Додавання Чорної маски та Товариства фальшивих обличь здається розумним ходом для другого сезону «Бетвумен». Як сказала Дріс, ці лиходії символізують особисту трагедію для Райани, яка повинна надати нові можливості для подальшого розвитку її персонажа. Райана абсолютно новий персонаж, й «Бетвумен» доведеться потрудитися щоб зробити її відповідною заміною Кейт.

15/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *