Панчлайн попытается убить Харли Квинн

Майбутня сутичка між подружкою Джокера Панчлайн і Харлі Квінн може стати смертельною для однієї з них, показали нам це в превью майбутнього комікса «Batman # 93».

Харлі Квінн і Панчлайн, можливо, влаштують смертельний поєдинок, коли зустрінуться віч-на-віч в майбутньому випуск комікса «Batman # 93». У новому попередньому перегляді випуску комікса, нова подружка Джокера перемагає Харлі, перерізаючи їй горло і залишаючи її помирати.

Панчлайн (Punchline) практично відразу виявилася дуже популярним персонажем, її дебютний номер був розпроданий протягом декількох днів, а студія прийняла рішення надрукувати його повторно. Поки ми не дізналися більше про її походження з майбутнього спеціального випуску до 80-річчя Джокера «Joker 80th-Anniversary Special», DC Comics показали, що перша зустріч Панчлайн з Харлі буде надзвичайно жорстокою, і що Панчлайн може вбити Харлін Квінзель.

У нових превью комікса «Batman # 93», створеного Джеймсом Тайніоном IV, Гіллем Марч і Хав’єром Фернандесом, Харлі Квінн і Панчлайн чекає дуже жорстокий бій. Панчлайн зламала рукоять канонічного молота Харлі навпіл, а коли Квінн схопила пістолет, щоб вистрілити в неї, нова подружка Джокера перерізати горло Харлі. Коли Харлі падає на коліна, Панчлайн зі своїми поплічниками скидають її в каналізаційні води. Те що відбулося з Харлі Квінн і правда шокує, особливо якщо врахувати той факт, що у неї була розрізана шия, вона стікає кров’ю і її викинули у воду. Нижче ви можете подивитися декілька сторінок майбутнього коміксу.

Кто сильнее Панчлайн или Харли Квинн
Панчлайн против Харли Квинн Панчлайн убила Харли Квинн

Прев’ю комікса створило багато питань. Хто сильніший, Харлі Квінн або Панчлайн? Як Харлі Квінн виживе, якщо їй перерізали горло і кинули тіло в воду? Ми дізнаємося відповіді лише тоді, коли «Batman # 93» з’явиться в магазинах 23 червня 2020 року.

31/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *