Харли Квинн и Дэдпул встретятся в комикс кроссовере Marvel DC

Дедпул і Харлі Квінн отримають власний неймовірний міні випуск коміксів який об’єднує Всесвіт DC і Marvel Comics, а художник коміксів Стівен Бірн показав як це буде виглядати.

Харлі Квінн і Дедпул є антигероями з різних комічних всесвітів, у яких набагато більше спільного ніж ви думаєте. Вони зухвалі, жорстокі і люблять поговорити, навіть якщо ніхто їх не слухає. Квінн, як і Дедпул, час від часу також розбиває четверту стіну. Але що трапиться, якщо Дедпул вступить в сутичку з Харлі в неймовірній битві? Художник Стівен Бірн втілив в життя неймовірний кросовер Marvel/DC Comics.

Під час пандемії Бірн опублікував кілька зображень з приголомшливими кроссоверами Marvel/DC Comics. Він зобразив Бетмена проти Росомахи, Диво-жінку яка стала новим Тором і Супермена який знищує Залізну Людину одним ударом. Marvel і DC давно не робили офіційного кросовера, але мистецтво Бірна виразно продемонструвало як це може статися. В одному з останніх творінь Дедпул вступить в сутичку з Харлі Квін.

Кто сильнее Харли Квинн или Дэдпул

У своєму Твіттері Бірн опублікував бійку між Дедпулом і Харлі Квінн. На знімку Харлі і Уейд Вілсон стріляють один в одного безліччю куль, які ефектно летять в повітрі. Дедпул вкрав канонічний молот Харлі, що призводить до того, що ображена Квінн кидає в нього бомбу, яка ось-ось вибухне. На жаль для Квінн, Дедпулу вдається уникнути вибуху в самий останній момент і використавши її молоток він перемагає Харлі. В кінці Дедпул сідає зверху на Квінн, яка махає білим прапорцем.

Даний витвір демонструє, як здорово було б отримати справжній комікс з Дедпулом і Харлі в головних ролях, які борються один з одним найбезглуздішими способами. Суміш насильства і гумору двох героїв ідеально поєднуються один з одним. Було б забавно побачити як Харлі подумає, що вона дійсно вбила Дедпул вибухом, і як би вона здивувалася побачивши його живим, адже навіть такий вибух не перешкода його дивовижній регенерації.

Дуже шкода, що Marvel і DC Comics, швидше за все, не перетнуться в найближчим часом, але сутичка між Дедпулом і Харлі Квінн була б неймовірною.

31/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *