Панчлайн станет полной противоположностью Харли Квинн

Художник Бетмена Хорхе Хіменес назвав нову подругу Джокера Панчлайн повною протилежністю Харлі Квінн: вона «мовчазна», «сексуальна» і «жахлива».

Нова подружка Джокера Панчлайн ще не була офіційного представлена в коміксах, проте, галас навколо персонажа величезний. Поки досить мало інформації про її характер, є тільки кілька артів. Проте, художник Хорхе Хіменес розповів деякі цікаві деталі про Панчлайн, які роблять її повною протилежністю колишньої подруги Джокера Харлі Квінн.

Панчлайн, яка була створена Хіменесом і Джеймсом Тайніоном IV, дебютує в коміксі «Batman # 89» на цьому тижні. Потім нова лиходійка з’явиться в «Year of the Villain: Hell Arisen # 3», в травні вона стане головною героїнею коміксу «Batman # 89» і буде битися з Найтвінгом в «Nightwing # 72». У недавньому інтерв’ю Хіменес іТайніон IV описав Punchline як «повну протилежність Харлі Квінн».

Панчлайн против Найтвинга

Ми не хочемо засновувати її костюм на Джокері або Харлі, але в ній повинно бути щось на зразок клоунського компонента. Можливо у неї буде порцелянова маска, але це може бути занадто безглуздо. Ми не хочемо щоб вона стала просто протилежністю Харлі Квінн, і ми не хочемо щоб вона була арлекіном. Ми також не хочемо створити «Бетмена, який сміється» або «Темного Лицаря», яка буде виглядає так, ніби вона повстала з пекла.

Хіменес також додав, що Панчлайн стане «справжнім проривним героєм, якщо ми все правильно зробимо». Він також додав, що Панчлайн стане повною протилежність Квінн, так як вона, по суті, «нова дівчина Джокера», яка схоже стане «Джокером №2». Якщо ви думаєте, що вона стане легковажним лиходієм на стороні Джокера, то це безумовно не те, ким стане Панчлайн. Хіменес описав її як «тиху, жахливу серійну вбивцю», і звичайно-ж «дуже сексуальну». Також він додав, що вони не створили Панчлайн просто для того, щоб вона стала «анти Харлі Квінн».

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *