Идриса Эльбу пригласили в Отряд Самоубийц не зная кого он будет играть

Ідріс Ельба розповів, що підписався на роботу зі сценаристом і режисером Джеймсом Ганном, не знаючи, якого персонажа він буде грати в «Загоні Ссамогубців: Місія навиліт».

Після провалу «Загону Самогубців» Девіда Айера в 2016 році, Warner Bros. запросили Ганна, найбільш відомого своєю роботою над франшизою «Вартові Галактики» для Кіновсесвіту Марвел, щоб очолити перезавантаження і одночасно продовження Кіновсесвіту DC. «Загін самогубців» покаже нових і старих персонажів, які приєднаються до іншої Оперативної Групі X; в тому числі Харлі Квінн Марго Роббі, Миротворець Джона Сіни, Рік Флаг Джоела Кіннамана і Роберт Дюбуа Ельби, він же Бладспорт.

Напередодні релізу в серпні останній трейлер «Загону Самогубців: Місія навиліт» розкрив більше подробиць про Бладспорта Ельби. Найманець поміщений у в’язницю за те, що вистрілив в Супермена кріптонітовою кулею. Основна мотивація Бладспорта для приєднання до оперативної групи Аманди Уоллер (Віола Девіс) якось пов’язана з судимістю його дочки. Хоча фільм в основному представляє собою команду проект, Бладспорт стане одним з найяскравіших персонажів. Коли Ельба був найнятий, ніхто, навіть сам актор, не знав кого він буде грати. Багато хто помилково припустив, що він замінить Дедшота Уілла Сміта.

Кого играет Идрис Эльба в Отряде Самоубийц

В інтерв’ю Esquire Middle East Ельба розповів про свою роботу в «Загоні самогубців». За словами актора, все, що він знав коли його покликали, це те, що сценарій і режисер писав Джеймс Ганн. Йому не потрібно було знати якого персонажа він буде грати, або будь-які деталі, репутація режисера стала для нього вирішальним фактором.

Я підписав контракт, тому що дійсно хотів працювати з Джеймсом. Думаю, він геній. Я дійсно був такий зворушений, що така талановита людина дійсно захотів попрацювати зі мною, навіть не дивлячись на те, що у нас не було ніякого розуміння ким був мій персонаж.

Але Ельба продовжував стверджувати, що його персонаж ніколи не повинен був замінити персонажа Сміта. Спочатку навіть Ганн не знав, кого він буде грати. Взявши за основу концепцію коміксу Джона Острандер з 80-х років, Ганн хотів витягти з найтемніших куточків коміксів всіх лиходіїв DC, щоб зібрати Загін самогубців.

Як і у випадку з Крісом Праттом і Зоряним Лордом, мета Ганна полягала в тому щоб Ельба зіграв персонажа, з яким не були знайомі звичайні кіноглядачі. В кінцевому підсумку вони зупинилися на популярному персонажу коміксів 80-х – Бладспорті.

16/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *