Будет ли Отряд самоубийц связан с Лигой Справедливости Зака Снайдера

«Загін самогубців» стане наступним фільмом за Кіновсесвітом DC від Warner Bros., але чи буде він пов’язаний з «Лігою Справедливості» Зака Снайдера?

Оперативна група X повернеться на екрани вперше з 2016 року, коли вони зібралися разом в Загін самогубців від Девіда Ейера. Хоча продовження фільму саме по собі не є перезавантаженням, проект Джеймса Ганна є своєрідним продовженням попереднього фільму. У ньому з’являться кілька акторів з першої частини, але продовження поведе франшизу в новому напрямку з появою величезної кількості нових персонажів з коміксів DC.

«Загін самогубців» вийде в кінотеатрах, але HBO Max також стане ще однією платформою для перегляду фільму, це особливо важливо під час глобальної пандемії. Це третій фільм DC, який потрапляє на потокову платформу HBO після «Диво-жінки: 1984» та «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера. Але навіть незважаючи на те, що «Загін самогубців» є частковим продовженням проекту 2016 року, чи має фільм Ганна якийсь стосунок до фільму Снайдера? Незважаючи на те, що перший трейлер вийшов всього через тиждень після того, як HBO Max випустив «Лігу справедливості» Зака ​​Снайдера, другий фільм «Загін самогубців» не має до нього ніякого відношення.

Будет ли Отряд самоубийц связан с Лигой Справедливости Снайдера

За словами самого Снайдера, його версія «Ліги Справедливості» більше не буде пов’язана з Кіновсесвітом DC оскільки далі всі події відбувалися б в інших світах. Для аудиторії, яка не стежить пильно за всіма подіями в Кіновсесвіті DC, може бути цікаво, чи пов’язані «Загін самогубців» з «Лігою Справедливості» Снайдера. Ми відповімо на це питання, ні, вони абсолютно не будуть пов’язані.

Основний фактор, який слід враховувати при цьому питанні, це те, що Харлі Квінн Марго Роббі хоч і була озвучена в епізоді «Лицаря Жаху», сама там не з’являлася. Бетмен тільки розповів Джокеру, що в якийсь момент під час цього похмурого майбутнього вона померла на руках Брюса.

Також Джокера Джареда Лето не буде в «Загоні самогубців», але він був другим персонажем з «Загону самогубців» Ейера, який був доданий в «Лігу Справедливості» Зака Снайдера. Незважаючи на смерть Джокера і згадку смерті Харлі Квінн, Снайдер Кат існує у своєму власному Всесвіті.

Оскільки Кіновсесвіт DC розвивався після «Ліги справедливості» 2017 року, послідовність не відповідала б подій 4-годинній режисерській версії Снайдера. Але на користь «Загону самогубців: Місія навиліт» варто сказати, що фільм не має ніякого зв’язку з версією Джосса Уідона крім кількох однакових персонажів. Фільм буде більше пов’язаний з «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)», оскільки нові пригоди Харлі відбудуться відразу після завершення «Хижих пташок».

28/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *