Отряд самоубийц 2 новый образ Харли Квинн

З’явилися фотографії зі знімального майданчика «Загін самогубців 2» на яких можна побачити як буде виглядати Харлі Квінн, яку як і раніше грає Марго Роббі.

Харлі Квінн вперше на екранах з’явилася у фільмі Девіда Ейера «Загін самогубців» 2016 року. Божевільна лиходійка була завербована в команду злочинців Аманди Уоллер. Фільм закінчився тим, що коханий Харлі Квінн, Джокер, врятував її з в’язниці суворого режиму Belle Reve, а продовження її історії ми побачили в недавньому фільмі DC, «Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн».

Проте, пригоди Харлі Квінн в Кінематографічному Всесвіті DC ще далекі від завершення, в наступному році вона повернеться в «Загін самогубців 2» режисера Джеймса Ганна. Зараз ведуться активні роботи над зйомкою фільму, а датою випуску призначений серпень 2021 року. Раніше з’являлися знімки, зроблені на знімальних майданчиках, які показували цілу команду нових лиходіїв, які повинні з’явитися у фільмі, включаючи загадкового персонажа Ідріса Ельби. А тепер з’явилися нові фото, на яких ми можемо побачити новий образ Харлі Квінн.

DC Movie News опублікували в Twitter фото Марго Роббі в костюмі Харлі Квінн для «Загону самогубців», довга червона сукня і чорні військові черевики. В руках у неї якийсь довгий спис.

новый образ Марго Робби в фильме Харли Квинн
новый образ Марго Робби в фильме Харли Квинн 2
16/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *