Харли Квинн и Идрис Эльба сформируют новую команду

Відео зі знімального майданчика фільму Джеймса Ганна «Загін самогубців 2» розкриває подробиці про союз між Харлі Квінн і загадковим персонажем Ідріса Ельба.

По мірі просування зйомок довгоочікуваного фільму, в інтернеті з’являється все більше відеороликів зі знімальних майданчиків. Шанувальники з нетерпінням чекають цього фільму, оскільки режисер «Вартових Галактики» Джеймс Ганн взяв на себе зйомки нового «Загону самогубців», перший фільм знімав Девід Ейер. У шанувальників і критиків було багато претензій до фільму Ейера, проте він зміг вивести в Кіновсесвіт DC неймовірну Харлі Квінн.

Персонаж Марго Роббі став настільки популярним, що для неї зняли сольний фільм «Хижі пташки: Приголомшлива історія Харлі Квінн». Крім Харлі у фільмі нам показали Мисливицю, Чорну Канарку і Рене Монтойя. Фільм зібрав в прокаті не так багато грошей як хотілося б студії, але в цілому був добре прийнятий як критиками так і глядачами. «Хижі птахи» – друга поява Марго Роббі в ролі Харлі Квінн, після якого «Загін самогубців» стане третім, коли вийде в наступному році.

Користувач Твіттера Каліто Арауз (через DC Movie News) поділився новим відео зі знімального майданчика «Загін самогубців 2». На кадрах видно, як люди тікають від чогось, але тільки персонажі Роббі і Ельби біжать на зустріч. Хоча роль Ельби ще не підтверджена, ходять чутки, що він грає роль Лінчувальника.

16/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *