История возникновения романа между Харли Квинн и Ядовитым Плющом

Харлі Квінн і Отруйний Плющ мають довгу спільну історію в анімаційних фільмах і коміксах, спочатку ці дві злочинниці були подругами, але потім їх дружба переросла в щось більше.

Коли мова заходить про найсильніші пари в коміксах у всесвіті DC, більшість людей згадують або Лоїс і Кларка, або Бетмена і Жінку-кішку. Але одна з найбільш цікавих і унікальних пар в коміксах це дует, який ніколи не замислювався для того, щоб стати партнерами. Неймовірна пара супер злодіїв Готема, яких за задумом не пов’язувало нічого, крім їх ненависті до поганого поводження з боку патріархального суспільства. Їхні стосунки складні і знаходяться далеко за межами звичних укладів, але саме це робить роман між Харлі Квінн (доктор Квінзель) і Отруйним плющем (доктор Памела Ліліан Айслі) таким особливим.

Але до того, як божевільні лікарі стали близькі, дві супер злодійки почали своє партнерство як друзі. Лише після двох десятиліть, коли обидві вони були на піку своєї популярності, фанати DC почав будувати теорії про роман між ними, і автори швидко помітили це. Перші офіційні відносини чекали дівчат в проекті «DC Multiverse». Роман почався з поцілунку на дні народження і прийняття спільного душа, і привів до весілля в коміксах «Injustice». Їхнє ставлення не тільки задовольняють їх романтичні потреби, але також надають їм свободу, яку вони обидві так хотіли знайти.

Дві лиходійки вперше зустрілися в епізоді «Batman: the Animated Series» в епізоді «Harley and Ivy» в 1993 році. Історія починається з того, що Джокер буквально викидає Харлі на вулицю після того, як вона вручила йому іграшковий пістолетом замість справжнього, що мало не призвело до їх затримання Бетменом. Щоб впоратися з Джокером (і, можливо, повернути його), Харлі краде Алмаз Арлекіна з музею Готема, але її втеча закінчується невдачею, коли інший грабіжник викликає спрацьовування сигналізації в лабораторії музею.

Отношения Харли Квинн и Ядовитого плюща

Цим грабіжником виявилася Отруйний плющ, яка хотіла вкрасти рослинні токсини для свого біоарсенала. Після того як Харлі вилаяла Айві, в процесі назвавши її Отрутним дубом, їм вдалося позбутися від поліції. Разом вони втікають в рожевому кабріолеті Айві з більш ніж дюжиною флаконів отрути і діамантом за 3 мільйони доларів. Непогано для їх першого пограбування!

Пара проводить більшу частину епізоду разом в будинку мрії Айві в Токсичних акрах, покинутому передмісті Готема, настільки забрудненому токсичними відходами, що Айві змушена ввести своїй новій подрузі особливу імунну сироватку, що робить її несприйнятливою до більшості форм отрути. Коли Айві розуміє, що Харлі все ще одержима ображаючим її Пудді (хворе місце в їх відносинах протягом десятиліть вперед), вона планує серію пограбувань чоловічих клубів по всьому Готемі, показавши вбитому горем Арлекіну як можна побороти чоловіче домінування в суспільстві. Їх пригода закінчилася культовою сценою, в якій Харлі стріляє з РПГ в машину, повну чоловіків які тікають від неї.

Зрештою, їх терор над чоловічою статтю припинив не Бетменом, а детектив Готема Рене Монтойя. Але це був не останній мультсеріал який об’єднує їх разом. Незабаром вони з’являються разом в епізоді «Holiday Knights», де вони накачують наркотиками і викрадають Брюса Уейна для спільного шопінгу. Вони також зображені в ролі напарників в епізоді кросовера з Суперменом під назвою «Girls ‘Nite Out», де вони об’єднуються з супер лиходійкою Метрополіса Лайввайр.

Роман Харли Квинн и Ядовитый плющ

Перенесемося в 2000 рік, коли вони знову знайомляться в коміксі «Harley Quinn # 1». Велика частина їх відроджених відносин залишилася недоторканою в новому коміксів, а Айві все ще наполягає на тому, щоб Харлі залишив Містера Джея в минулому. Щоб довести, що відносини її подруги з Принцом-Клоуном образливі, Айві маскується під Харлі і краде кулю у Джокера, яка призначалася для Харлі. Розуміючи, що Джокер мав намір убити її, Харлі накидається на нього і завдає удар першою. Дівчата пізніше з’являються в їх власному міні коміксі «Batman: Harley & Ivy», де дві бестії відправляються в химерні пригоди, які включають порятунок дощового лісу і зйомки в голлівудській екранізації свого власного життя.

Сюжет Харлі, за яким вона сходилася з Джокером, а потім знову кидала його, тривав протягом багатьох років, поки в результаті вона не сформувала свою власну банду – Сирени Готем-сіті. Обьеднавшись з Айві, їх дует перетворився на тріо з додаванням непостійної подружки Бетмена Жінки-кішки. Деякий час фатальні жінки були силою, з якою потрібно рахуватися, але коли сварка з Жінкою-кішкою привела до розкриття багаторічних травм з боку Джокера, Харлі штурмує Лікарню Аркхем щоб убити свого колишнього і покласти край болю раз і назавжди. На жаль, в останній момент Харлі не може спустити курок і знову потрапляє під чари Джокера.

Нездатність Харлі відпустити Джокера руйнує їх команду, але одночасно з цим розкриває дещо про Айві, на що раніше лише смутно натякали. Її любов до своєї неврівноваженої подруги була не тільки платонічною. У їх останньому спільному коміксі в 2011 році, історія Сирен закінчується їхньою боротьбою один з одним під час масових заворушень в Аркхемі, і Айві ставить ультиматум своїй давній подрузі: або вона вибирає її, або Джокера. Харлі вдається взяти верх над своєю подругою, після чого вона цікавиться, чому Айві так одержима спробою врятувати її, на що Айві шепоче їй на вухо, що вона закохана в неї. Скориставшись скороминущою слабкістю Айві, Харлі збиває її з ніг і тікає разом з Джокером.

Харли Квинн и Ядовитый плющ поцелуй

Трагічна зрада майже змушує рудоволосу покровительку флори вбити Харлі в її камері в Аркхемі, але Памела приходить до висновку, що Харлі схожа на плід який росте на гігантському дереві, він здатний вижити лише завдяки підтримці когось сильнішого за неї, але одночасно з цим вона утримує дерево від зростання і падіння під власною вагою. Після цих подій Сирени Готем-сіті розходяться кожна по своєму шляху, Жінка-кішка залишається в Готемі, Харлі виявляється «завербованою» в Загін самогубців, а Айві тимчасово приєднується до Хижих пташок.

Серію коміксів «New 52» ми пропустимо, так як там практично немає ніяких важливих моментів щодо відносин між Айві і Харлі. Поговоримо про серію коміксів «Harley Quinn» 2013 року, авторами якої є Аманда Коннор і Джиммі Пальміотті. Творці Харлі, Брюс Тімм і Пол Діні, створювали її як пару Принцу-клоуну, похмурою, жорстокою і неврівноваженою. Але на відміну від попередніх історій, Коннор і Пальміотті хотіли відійти від цієї похмурості, і відразуж в першому випуску Харлі називає свою зеленошкіру подргу «своєю гарячою дівчиною». Те, що раніше обговорювалося фанатами на форумах, переросло в реальність на сторінках коміксів. Насправді, Коннор і Пальміотті були настільки відверті в тому, що Айві і Харлі були не просто друзями, що в 2015 році офіційно заявили в Твіттері DC Comics, що ці два персонажа тепер пара.

Хоч їх відносини залишалися напруженими і часом переходили в сварки, тепер вони могли відкрито демонструвати фізичну прихильність і регулярно загравати один з одним. У випуску «Harley Quinn # 2» Айві залишає свою лабораторію в Готемі, щоб допомогти своїй коханій проникнути в притулок в Брукліні, щоб звільнити ув’язнених там тварин.

Деякі фанати критикують їх відносини, стверджуючи, що вони не повинні бути закохані в один одного так як це аморально. Але більшість стверджує зворотне, так як вважають, що якщо дівчата люблять один одного, то немає потреби вішати якісь ярлики моральності. З огляду на те, що обидві жінки є супер злочинницями, само собою зрозуміло, що жодна з них не буде відчувати себе зв’язаною традиційними правилами любові. Хоч вони спільно проводять не більше кількох випусків одночасно в якійсь конкретній серії коміксів, обидва персонажі стверджують, що віддають перевагу якості кількості, коли справа доходить до їх спільного проведення часу.

Харли Квинн и Ядовитый плющ вместе

Нехай їх любов часом і здається трохи однобічною, оскільки повелителька рослин постійно приходить на допомогу навіженій подрузі, коли Айві була убита в коміксі «Heroes in Crisis», зазвичай безвідповідальна Квінн взяла на себе обов’язок повернути свого партнера до життя після її квіткового відродження.

В кінцевому рахунку, Харлі Квінн і Отруйний Плющ є особливою парою, тому що їх відносини виникли в міру їх спільних пригод на сторінках коміксів. На відміну від Лоїс і Кларка, або Бетмена і Жінки-кішки, вони не були спеціально створені як любовний інтерес для іншого. Їхні стосунки створювалися десятиліттями, розвивалися десятками письменників і поколіннями молодих шанувальників. І як у всіх грандіозних романах, дві самотності знайшли любов там, де вони найменше цього очікували.

06/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *