Короля Акулу в Отряде самоубийц Миссия навылет озвучит Сильвестр Сталлоне

Джеймс Ганн офіційно підтвердив, що Сильвестр Сталлоне озвучить Короля Акулу в «Загоні самогубців: Місія навиліт» і поділиться постером з лиходієм Всесвіту коміксів DC.

Для свого першого фільму по Розширеному Всесвіті DC Ганн зібрав величезну кількість персонажів. «Загін самогубців» включає в себе повернення Марго Роббі в ролі Харлі Квінн, Віоли Девіс в ролі Аманди Уоллер і інших з фільму Девіда Ейера 2016 року. Ганн також повною мірою скористався концепцією загону Х, додавши в майбутній фільм Кіновсесвіту DC кілька нових маловідомих лиходіїв з Всесвіту коміксів.

Нові доповнення до вже відомого Загону Самогубців включають в себе таких зірок як Джон Сіна і Ідріс Ельба, які зіграють Миротворця і Бладспорта відповідно. У Загін також увійдуть Людина в горошок (Девід Дастмалчян), Щуролов (Даніела Мельхіор) і багато інших в складі основної команди. Як завжди в одному з фільмів Ганна, в «Загоні самогубців» є кілька додаткових акторів, які працювали з режисером в минулому. Шон Ганн, Майкл Рукер, Натан Філліон і Стів Ейджі стали одними з них. Раніше також з’ясувалося, що Сталлоне став частиною фільму після співпраці з Ганном над «Вартові Галактики 2».

Кто сыграл Короля Акулу в Отряде Самоубийц 2022

До того моменту, коли Сталлоне розкрив свою участь у фільмі по Кіновсесвіту DC, зйомки вже були закінчені, що змусило фанатів задуматися, кого ж грає зірка бойовиків. Після дебюту першого трейлера «Загону самогубців» Ганн підтвердив, що в кадрах чути голос Сталлоне. Сталлоне офіційно грає у фільмі члена оперативної групи X Короля Акулу, а Ганн поділився постером з цим персонажем.

Сталлоне хоч і став голосом Короля Акули в «Загін самогубців», але легендарний актор фізично був відсутній на знімальному майданчику щоб оживити персонажа. Подібно до того, як Ганн використав свого брата Шона в ролі Ракети Єнота в «Вартових Галактики», Ейджі виконав комп’ютерне захоплення рухів для короля Акули в «Загоні самогубців». Це дозволило значно пізніше залучити Сталлоне для озвучення, подібно до того, як це зробив Бредлі Купер для Ракети.

До цього підтвердження багато хто сподівався, що Тайка Вайтіті озвучить Короля Акул в «Загоні самогубців: Місія навиліт» і додасть персонажу частину свого гумору. Замість цього хрипкий голос Сталлоне додасть Королю Акул зовсім іншу енергію. У трейлері «Загону самогубців» у персонажа все ще є комедійні моменти, але він також фігурує в деяких найбільш жорстоких моментах трейлера.

Будь то поїдання солдат або розривання їх навпіл, Король Акула вже налаштувався щоб стати справжнім улюбленців глядачів. А те, що голос Сталлоне стоїть за комп’ютерною графікою Короля Акул, має тільки додати йому значущості в «Загоні самогубців: Місія навиліт»

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *