Первая миссия нового Отряда Самоубийц

Після того, як новий Загін самогубців в коміксах DC провалив свою місію, все стало тільки гірше.

Запускаючи новий комікс про Загін самогубців DC обіцяли екшн, смерть і кров .. і їм це вдалося. Після того, як стало ясно, що цей комікс буде повністю відповідати своєму опису, перед Загоном Самогубців з’явилося нове більш складне завдання. Воно може не тільки вбити їх, але і стане тим, з якого вони не зможуть знайти вихід.

Новий комікс від Тома Тейлора і Бруно Редондо не просто привернув в команду нових учасників, але і зібрав новий Загін Самогубців. Він був створений не тільки з колишніх злочинців, а й з тих, з ким вони боролися. Як виявилося, об’єднання двох різних груп злочинців, які тільки що вбивали членів команд один одного, не привело до успіху.

Незважаючи на їх вогняну зустріч, перша місія об’єднаної команди офіційно відбулася в «Suicide Squad # 2». Яке у них було завдання? Вбити колишнього президента Баднізіі і замінити його на іншого, вибори якого були куплені і сплачені американським урядом. Але те, що було схоже на просту місію, за винятком десятків солдатів, які будуть вбиті в процесі, з самого початку пішло не за планом. Поточного президента захищала велика кількість озброєних солдат, які майже вбили Дедшота. І навіть після того, як Харлі Квінн змогла напасти на колишнього главу держави за підтримки Deadly Six, Chaos Kitten, Jog і Thylacine, місія перетворилася в криваву різанину і зраду. Приголомшений Дедшот міг тільки спостерігати, як друга частина їх нової команди, яка складалася з Osita, Aerie і Wink, зірвали свої гарнітури і вбили обраного американським урядом президента.

новый комик suicide Squad 3
комикс suicide Squad 3 комикс suicide Squad 3 комикс suicide Squad 3 комикс suicide Squad 3 комикс suicide Squad 3

«Suicide Squad #3» вийде 26 лютого 2020 року.

21/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *