постеры 12 персонажей Отряда самоубийц Миссия навылет

Перший фільм Джеймса Ганна для Кіновсесвіту DC, «Загін самогубців: Місія навиліт», отримав 12 нових постерів з персонажами основного складу, в тому числі Бладспортом, Харлі Квінн і Миротворцем.

Довгоочікуваний фільм повинен виправити помилки «Загону самогубців» Девіда Ейера 2016 року, причиною яких стали втручання студії в знімальний процес, що в результаті обернулися провалом. Warner Bros., схоже, витягли урок з цього фільму, надавши Ганну повний творчий контроль і можливість робити що завгодно. В результаті, в «Загоні самогубців: Місія навиліт», буде представлено неймовірну кількість нових персонажів, в тому числі Рік Флег, Харлі Квінн, Аманда Уоллер і капітан Бумеранг, а також Миротворець, Людина в горошок і Бладспорт. В цілому у фільмі задіяно не менше 17 персонажів з Загону Самогубців.

Щоб співпасти з випуском першого трейлера, WB випустили постери з 12 новими персонажами. На всіх барвистих постерах з новими персонажами зображені зірки в костюмах, і щось пов’язане з їх персонажами зображено за їх спинами. Випустили плакати для Бладспорта, Харлі Квінн, Миротворця, Аманди Уоллер, Капітана Бумеранга, Людини в горошок, Ріка Флега, Короля Акули, Щуролова, Саванта, Мислителя і Ласки. Постер Ласки, мабуть, самий забавний, за його спиною вилітає купка корму. Ви можете побачити всі 12 постерів нижче:

постер Бладспорта Отряд самоубийц Миссия навылет
постер Харли Квинн Отряд самоубийц Миссия навылет постер Миротворца Отряд самоубийц Миссия навылет постер Аманды Уоллер Отряд самоубийц Миссия навылет постер Капитана Бумеранга Отряд самоубийц Миссия навылет постер Человека в горошек Отряд самоубийц Миссия навылет постер Рика Флэга Отряд самоубийц Миссия навылет постер Короля Акулы Отряд самоубийц Миссия навылет постер Крысолова Отряд самоубийц Миссия навылет постер Саванта Отряд самоубийц Миссия навылет постер Мыслителя Отряд самоубийц Миссия навылет постер Ласки Отряд самоубийц Миссия навылет

З огляду на те, що в «Загоні самогубців» так багато персонажів, не дивно, що у деяких немає власних постерів. Але це також, можливо, ознака того, які персонажі грають у фільмі більш важливу роль ніж інші, й, можливо, передбачається, що вони гинуть досить рано. Звичайно, є всі шанси, що WB і Ганн знають, що аудиторія так подумає, тому ці персонажі можуть виявитися тими, хто доживе до кінця.

З виходом першого трейлера і появою нових постерів з персонажами, очікування «Загону самогубців» зростає серед глядачів. Тим більше, що все, що вийшло за останні два дні, включаючи постер, натякає на те, що фільм буде крутим і видовищним бойовиком в стилі 1970-х. «Загін самогубців: Місія навиліт» вийде в кінотеатрах і на каналі HBO Max 6 серпня.

28/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *