Показали как будет выглядеть главная героиня 2 сезона Бэтвумен

Шанувальники нарешті зможуть побачити як виглядає нова головна героїня серіалу «Бетвумен» Хавісія Леслі, оскільки з’явилися офіційні зображення її нового костюма.

Протягом 2019-2020 року перший сезон «Бетвумен» приєднався до дуже успішного Кіновсесвіту Стріли за коміксами DC, а його головна героїня, Рубі Роуз, була готова зіграти важливу роль у всьому Всесвіті. Однак фанати були шоковані, коли всього через кілька днів після закінчення першого сезону Роуз оголосила про своє рішення покинути «Бетвумен». Багато хто припускав, що на роль Кейт Кейн буде найнята нова актриса, але вони були ще більше здивовані, коли «Бетвумен» вирішив розвиватися в зовсім іншому напрямку.

Замість цього, другий сезон «Бетвумен» й всі наступні сезони будуть зосереджені на новачку Райані Уайлдер. У виконанні Хавісії Леслі, Райана стане повною протилежністю Кейт, в тому сенсі, що вона буде дурніша, неохайніша та описується як «зовсім не стереотипний всеамериканський герой». Оскільки Райана не є персонажем DC Comics, фанати поняття не мають, чого від неї очікувати, але її поява викликає певний інтерес.

Люди вже мигцем побачили Леслі на знімальному майданчику, але тепер у них з’явився новий офіційний огляд на її костюм. CW представили повний та детальний огляд на костюм Райани Уайлдер. Ходять чутки, що спочатку Райана одягне старий костюм Кейт, але пізніше змінить його дизайн, коли візьме роль Бетвумен на себе.

как будет выглядеть Хависия Лесли в новом костюме Бэтвумен
Костюм новой Бэтвумен

CW підтвердили, що Райана офіційно представить свій костюм в 3-му епізоді 2-го сезону «Бетвумен» й що вона пошле повідомлення всьому Готем-сіті про прибуття нового героя. Серед найбільш помітних змін в її костюмі можна відзначити нову зачіску з натуральним кучерявим волоссям, червоні рукавиці на передпліччях та більш короткі черевики. Крім того, сам костюм зроблений з нових матеріалів, включаючи лазерне гравіювання для створення більшої візуальної глибини та більш сильного силуету.

Новий костюм Бетвумен все ще легко пізнаваний, але невеликі зміни зробили його більш відповідним для особистості Райани. Для багатьох Райана чистий аркуш, але цей костюм може дати фанатам уявлення про те, якою вона стане в ролі героя.

Другий сезон «Бетвумен» потрапив в унікальне становище, тому що являє собою серію коміксів, в якій представлений герой, якого фанати не знають, йі вони, безсумнівно, хочуть побачити, як Дріс та її сценаристи впораються з цим. Зрозумілим є одне, у Райани дійсно відмінний костюм.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *