Бен Аффлек не вернется к роли Бэтмена

Зак Снайдер вважає, що приквел про Бетмена, дія якого відбувається в Кіновсесвіті DC, був би хорошою ідеєю для виходу на HBO Max, але не впевнений, що Бен Аффлек повернеться до своєї ролі.

Аффлек дебютував в ролі Бетмена в Кіновсесвіті DC у фільмі 2016 року «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Гру Аффлека в ролі Бетмена сприйняли неоднозначно, ймовірно, через погані відгуки про фільм, але причетність Снайдера до великої історії персонажа сподобалася фанатам. Досвідчений Бетмен Аффлека бився в Готемі більше 20 років, і натяки на його минуле були всюди, як в «Бетмен проти Супермена», так і в «Лізі справедливості» 2017 року.

Сольний фільм про Бетмена вже знаходився в розробці, а Аффлек мав стати його продюсером, режисером, написати сценарій і зіграти головну роль. Але Аффлек закрив цей проект і, ймовірно, повністю покинув Кіновсесвіт DC, сказавши, що він не може придумати правильну історію, і згодом втратив будь-який інтерес до проекту. Проте, Аффлек все ж повернеться в фільмі «Флеш» 2022 року, але що це означає для майбутнього його персонажа залишається невідомим.

Бен Аффлек не вернется к роли Бэтмена в приквелах

Снайдер, здається, розуміє бажання Аффлека покинути Кіновсесвіт DC, про що він розповів в новому інтерв’ю MTV News. Коли його запитали про потенційні проекти-приквели, дія яких відбувається в перші роки роботи Бетмена з Робіном в Готемі, Снайдер відповідає, що це одна з багатьох цікавих історій, які можуть бути досліджені в майбутніх фільмах. Снайдер також посилається на Марсіанського Мисливця на людей і Детстроука як на додаткові можливості, які можуть стати відправною точкою у вивченні походження Бетмена, але в кінцевому підсумку каже, що він не впевнений, що Аффлек захоче взяти участь в подібному проекті.

Я думаю, що все це чудові ідеї. Я вважаю, що Марсіанський Мисливець на людей або Детстроук можуть стати відмінними передумовами для такого роду концепції приквела, де з’являться Бетмен і його молодий підопічний. Це було б цікаво. Не знаю, чи захоче Бен це зробити. Тому що це такий великий період в коміксах, що ви можете тикнути пальцем де завгодно і знайти якусь невелику історію, яку було б цікаво розповісти.

У Бетмена з Кіновсесвіту DC довга і складна історія з Готемом, і його поява натякала на це. Смертю Робіна від рук Джареда Лето дражнили ще в «Бетмен проти Супермена» і знову в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. Це всього лише один момент в 20-річній історії, який рясніє можливостями для нового фільму. Проте, у Аффлека і DC Films є щось спільне в тому, що вони обидва за останні кілька років хочуть віддалитися від проектів DC. Неясно, чи побачимо ми повне перезавантаження часової шкали у фільмі «Флеш», але вже є інформація, що студія збирається піти в зовсім новому напрямку в своїх фільмах.

Аффлек може з’явитися разом з Езрою Міллером у «Флеші», але це може бути звичайною епізодичною роллю, яка допоможе зв’язати воєдино деякі періоди Кіновсесвіту DC. Навіть Снайдер, здається, натякнув, що Аффлек покінчив з DC після зйомки в сценах для нової версії «Ліги справедливості». Режисер повернув Джокера Лето виключно для того, щоб Бетмен і Джокер могли хоча б раз разом зіграти сцену в Кіновсесвіті DC, перш ніж Warner Bros відштовхнуть цих персонажів один від одного на якомога більш тривалий час.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *