Объяснение эпилога Лиги справедливости Снайдера

«Ліга справедливості» Зака Снайдера закінчується епілогом, події якого відбуваються в хронології майбутнього «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), і ось що це може означати для Кіновсесвіту DC.

Реліз «Snyder Cut» дав фанатам шанс побачити третю главу в планах Зака Снайдера по Розширеному Всесвіту DC. Нова версія «Ліги справедливості» вийшла через три роки після того, як Warner Bros. і DC Films перезняли більшу частину фільму після відходу Снайдера і представили провальний фільм в кінотеатрах. Але «Ліга справедливості» Зака Снайдера – це чотиригодинний епічний фільм про супергероїв з рейтингом R (17+), який повністю реалізує бачення Снайдера.

За великим рахунком, «Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера – це історія, яка вперше розповідає про формування Ліги справедливості. Бетмен і Диво-жінка наймають Флеша, Кіборга і Аквамена, щоб вони приєдналися до них в захисті Землі від атак Степового Вовка. Врешті-решт вони вирішують, що воскресіння Супермена є єдиним шансом захистити планету. Після відродження Людини зі сталі він приєднується до них у фінальній битві, щоб зупинити Злиття Материнських Кубів, що прокладе шлях Дарксайду і його армії Апоколіпсов до великомасштабного вторгнення. Закінчення «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера показує, що Ліга справедливості успішно присікає ці спроби і створює передумови для розвитку цієї історії, якій, ймовірно, ніколи не буде.

Снайдер розділив свою версію «Ліги справедливості» на шість глав і епілог. Епілог розповідає про майбутнє Кіновсесвіту DC відповідно до того, як Снайдер зобразив би його. Там би з’явилися Детстроук як ворог Бетмена, Диво-жінка, яка потенційно повертається в Теміскіру, Лекс Лютор, який розробляє нову схему, Супермен, який знову рятує всіх, поява Марсіанського Мисливця на людей і багато іншого. Велика частина епілогу присвячена можливому майбутньому Всесвіту DC, якого зазвичай називають часовою шкалою «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»). Постапокаліптична Земля повинна була стати основною частиною планів Снайдера для майбутніх сіквелів про Лігу справедливості, які тепер можуть ніколи не вийти.

Пояснення майбутнього «Лицаря Жаху» в «Лізі справедливості»

Объяснение будущего Рыцаря Ужаса в Лиге справедливости

Снайдер вперше представив ідею часової шкали майбутнього «Лицаря Жаху» в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Спустошена на вигляд Земля – ​​це наслідки вторгнення Дарксайда на планету. У той час як «Ліга Справедливості» Зака ​​Снайдера показала, що молодий Дарксайд, відомий як Уксас, не зміг завоювати Землю тисячі років назад, майбутнє Кіновсесвіту DC показує, що правитель Апоколіпса переможе після його повернення. Брюс Уейн побачив часову шкалу, коли Флеш повернувся в часі з того майбутнього, щоб попередити Бетмена про те, що станеться в «Бетмена проти Супермена». У той час Бетмен був показаний в майбутньому «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»), який боровся з Парадемонами і намагався отримати більше кріптоніта, щоб дати відсіч Супермену.

Епілог «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера переносить глядачів у майбутнє «Лицаря Жаху». Це була друга поява часової шкали, яку Снайдер включив в чотиригодинну версію свого фільму. Показано, що Бетмен очолює опір проти сил Дарксайд. Парадемони і Супермен полюють на них, поки сили Дарксайд продовжують спустошувати Землю. Це майбутнє існує в той час, коли вторгнення Дарксайд вже сильно послабило оборону Землі. Кіборг бачить майбутнє «Лицаря Жаху» будучи підключеним до кріптонского корабля під час воскресіння Супермена. Це бачення майбутнього показало похорон Диво-жінки в Теміскірі, Дарксайда атакуючого Атлантиду і вбиваючого Аквамена, і ще раз підтвердило руйнування Залу Справедливості, в руїнах якого була зброя героїв і покійний Зелений Ліхтар Кіловог. Епілог Snyder Cut показаний як кошмар Брюса Уейна і закінчується, коли Супермен знаходить Бетмена і його нову команду.

Нова команда Бетмена в «Лицарі Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»)

Новая команда Бэтмена в Рыцаре Ужаса

Через втрати, викликані вторгненням Дарксайда, в «Лицарі Жаху» Бетмен змушений зібрати нову команду, яка стане частиною опору. Бетмен – лідер команди, але він не єдиний оригінальний член Ліги справедливості, який все ще живий і бореться за добро. Кіборг залишився частиною команди, і показано, що він завжди носить з собою гігантську рушницю, яка може дати новій команді додаткову вогневу міць. Флеш теж все ще живий і входить до складу. Його костюм еволюціонував, щоб відповідати броньованому вигляду Флеша в «Бетмена проти Супермена: На зорі справедливості». І Кіборг, і Флеш грають ключову роль в грандіозному плані Снайдера про те, як опір Бетмена може допомогти врятувати світ, але про це пізніше.

Також в команді Бетмена з’явилося три нових члена. Єдиний новий персонаж, який на подив став частиною команди, це Мера. Вона об’єднала зусилля з Бетменом після того, як Дарксайд вбив Аквамена, і хоче вбити Дарксайда щоб помститися. Підтверджено, що Мера закохана в Аквамена в цей часовий проміжок, що може зробити її королевою Атлантиди в залежності від того, наскільки далеко розвивалися їхні стосунки до нападу дарксайд. Міра несе два контейнери наповнених водою, щоб використати свої здібності гідрокінеза для зміни стану води. У Мери також є один з тризубів Аквамена, і, схоже, до її спині прикріплено зброю.

Також з’ясувалося, що Детстроук працює зі своїм колишнім супротивником Бетменом в «Лицарі Жаху». Незважаючи на те, що «Ліга Справедливості» Зака Снайдера містила сцену з Детстроуком, яким планував знищити життя Бетмена після того, як дізнався про його істинну особистість, вороги відклали свої розбіжності в майбутньому «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare »). У нього абсолютно новий вигляд з повністю чорної бронею і ірокезом.

Інший злодій, який об’єднав зусилля з Бетменом в майбутньому «Лицаря Жаху», – Джокер. Клоун-принц злочинного світу сильно відрізняється від свого останнього появи в «Загін Самовбивць», без видимих ​​татуювань і з довгими темно-зеленими волоссям. Джокер носить пістолет, щоб захистити себе, і носить бронежилет з прикріпленими до нього значками поліцейських, яких він імовірно вбив. Союз між Джокером і Бетменом, м’яко кажучи, непростий. Джокер насміхається над Бетменом довгим списком людей, яких він втратив, і питає, чому він не може пожертвувати своїм життям заради загального блага, але Бетмен каже, що він пообіцяв вмираючій Харлі Квінн, що він уб’є Джокера.

Чому Супермен став лиходієм

Почему Супермен стал злодеем

Майбутнє «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare») вкрай небезпечно для Бетмена і його команди через злого Супермена. «Ліга Справедливості» Зака ​​Снайдера трохи відкрила таємницю, чому Супермен ополчився проти героїв і бореться за Дарксайда. Це пов’язано зі смертю Лоїс Лейн і Рівнянням Анти-Життя. Снайдер планував, що Супермен буде битися з Дарксайдом в основному поодинці в майбутньому фільмі, доручивши Бетмену охороняти Лоїс Лейн в Бетпечері. Однак Бетмен не впорався з цим завданням, і Дарксайд вбив жінку, яку любив Супермен, яка потенційно була вагітна його дитиною. Супермен, який втрачає Лоїс, дозволяє Дарксайду використати проти нього Рівняння Анти-Життя і схилити зломленого героя на темну сторону.

Оскільки Супермен знаходиться під впливом Рівняння Анти-Життя, у нього немає вільної волі, і він буде робити все, що накаже Дарксайд. Але оскільки Бетмен в якійсь мірі несе відповідальність за смерть Лоїс Лейн, Супермен сповнений рішучості помститися і вбити Брюса. На це натякають в епілозі «Ліги справедливості» Зака Снайдера, де Джокер говорить Бетмену, що він міг би запобігти цьому, якби він пожертвував своїм життям щоб врятувати Лоїс. Ось чому Флеш раніше попереджав Бетмена, що Лоїс – ключ, тому що Супермен стане злом без неї.

Що було далі в майбутньому «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»)

Что было дальше в будущем Рыцаря Ужаса

Майбутнє «Лицаря Жаху» мало відіграти набагато більшу роль в сиквелах «Ліги справедливості» Зака Снайдера. Його початковий план для Розширеного Всесвіту DC полягав в тому, що «Лицар Жаху» повинен був стати основним сеттінгом «Ліги справедливості 3», але режисер недавно розкрив інший план. Якби «Ліги справедливості 2» коли-небудь вийшла, її події відбувалися б повністю в рамках майбутнього «Лицаря Жаху». Ми могли б стати свіками опору Бетмена, і його битви з Дарксайдом за допомогою подорожі в часі.

Основний сюжет «Ліги справедливості 2» буде обертатися навколо місії зі створення Космічної бігової доріжки, побудованої Кіборгом і Бетменом, яка дозволяє Флешу бігти швидше, ніж будь-коли раніше, і повернутися в часі до вторгнення Дарксайда. Єдиний спосіб для Космічної бігової доріжки отримати достатньо енергії для цього – це роздобути материнський куб. Джокеру вдалося виявити місцезнаходження Материнського куба, що знаходиться у володінні Дарксайда, і допомогти команді вкрасти її. Команда Бетмена успішно отримає материнський куб, але це гарантує, що Супермен піде по їх сліду. Початкові плани Снайдера полягали в тому, що Супермен вбив всю команду Бетмена, але не раніше, ніж Флеш успішно повернувся в часі, щоб дати Бетмену нове попередження. Повідомлення змінює дії Брюса в минулому і гарантує, що Дарксайд не переможе в захопленні Землі, оскільки Бетмен пожертвував собою, щоб врятувати Лоїс.

Ще один ключовий компонент майбутнього «Лицаря Жаху», підтверджений Заком Снайдером, поява Зеленого Ліхтаря Хела Джордана. Він повинен був прибути на Землю з місією з пошуку свого партнера, якого Хел вважав мертвим через вторгнення Дарксайда. Хел Джордан бився б разом з Лігою справедливості в «Лицарі Жаху» і допоміг би їм вкрасти Материнський куб. Він також помре від руки Супермена після того, як Людина зі сталі знищить його кільце сили.

Що означає епілог «Ліги справедливості» Зака Снайдера

Что означает эпилог Лиги справедливости Зака ​​Снайдера

Майбутнє в «Лицарі Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare») – це, в кінцевому рахунку, нагадування для глядачів і Бетмена про жахи, які потенційно можуть їх чекати. Хоча це майбутнє може бути наповнене страхом і невпевненістю, в «Лицарі Жаху» є і обнадійливий сенс. Всі головні герої щось або когось втратили через вторгнення Дарксайда, і вони борються за другий шанс. Шанувальники витратили три роки, закликаючи до випуску «Снайдер Кат», побачивши, як WB і DC змінили «Лігу справедливості» після відходу Снайдера з фільму. Тепер, коли випущена режисерська версія, багато хто сподівається, що боротьба продовжиться, щоб відновити Всесвіт Снайдера та історію, яку вони люблять.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *