Все персонажи которые умерли в Лиге справедливости Снайдера

З такою кількістю героїв і лиходіїв в «Лізі справедливості» Зака Снайдера, і з огляду на її 4-годинну тривалість, не дивно, що у фільмі сталося кілька смертей, і ми розповімо про кожну з них.

Сьогодні майже в кожному фільмі про супергероїв завжди присутні кілька смертей, і «Ліга справедливості» Зака Снайдера не стала винятком. Кожен, хто бачив як версію 2017 року, так і 4-годинну інтерпретацію Снайдером того, що він спочатку збирався робити, побачить, наскільки ці фільми сильно відрізняються один від одного. Завдяки HBO Max, які виділили 70 мільйонів доларів на зйомки, глядачі побачили, що доля одного з персонажів, які з’являлися в «Лізі справедливості» 2017 року, повністю змінилася в продукті Снайдера.

Коли Warner Bros. і Джосс Уідон взяли на себе управління проектом, вони змінили його зробивши менш похмурим, що стало першою проблемою студії в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. З огляду на те, скільки смертей сталося у фільмі, це був величезний елемент, який був виключений з проекту 2017 року. Але завдяки цьому «Ліга справедливості» Уідона перетворилася в дитячий фільм з рейтингом PG-13, чого і вимагала від режисера студія. Це йшло врозріз з більш широкою сюжетною лінією, яку Кіновсесвіт DC створив завдяки таким фільмах як «Людина зі сталі» і «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Але «Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера дала глядачам можливість побачити оригінальну сюжетну лінію і атмосферу, які були уготовані Кіновсесвіту DC якби він залишився під управлінням Зака ​​Снайдера.

Оскільки «Ліга справедливості» повинна була стати першим кроком у великій історії, яка завершилася б «Лігою справедливості 3», кілька померлих персонажів повернулися б пізніше або, можливо, залишилися б мертвими. Маючи це на увазі, ми зібрали всіх персонажів які загинули в «Лізі справедливості» Зака Снайдера, як героїв, так і лиходіїв, а також деяких другорядних персонажів.

Ялан Гур (в спогадах)

как умер Ялан Гур Лига справедливости Снайдера

У той час як Хел Джордан і Джон Стюарт не з’явились в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, фільм дійсно включає в себе Зеленого ліхтаря. Незважаючи на те, що він є одним з найбільш маловідомих Смарагдових лицарів, Ялан Гур в цьому каноні вказаний як Зелений Ліхтар. Незважаючи на те, що персонаж з’являється і в версії Уідона, в Снайдер Кат він присутній в епізоді зі спогадами минулого. Перш ніж стати Дарксайдом, Уксас намагався вторгнутися на Землю тисячі років назад, але не був готовий до того, що його чекало. Під час вторгнення Ялан об’єднав сили з атлантами, амазонками та людьми, щоб зупинити вторгнення Апоколіпса. Однак Ялан убитий Уксасом, і коли кільце почало шукати нового героя, правитель Апоколіптов намагався схопити його, перш ніж воно полетить геть.

Елінор Стоун (в спогадах)

как умерла Элинор Стоун Лига справедливости Снайдера

Віктор Стоун, він же Кіборг, один з персонажів, історія якого була розказана в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. У версії HBO Max історія походження Кіборга показана більш цілісно і має більш серйозні наслідки для його родини. Ми дізналися, що Віктор потрапив в аварію, яка ледь не вбила його, перш ніж третій Материнський Куб перетворив його в Кіборга. Однак в ту ж аварію потрапив ще один член сім’ї Стоун. Його мати, Елінор, представлена ​​як частина передісторії Віктора як один за батьків, який брав участь в його житті набагато більше ніж батько. Після футбольного матчу Елінор і Віктор їдуть додому, обговорюючи відсутність батька Віктора. Але в них врізалася інша машина, і поки Віктор чіплявся за життя, Елінор, на жаль, померла.

Сайлас Стоун

как умер Сайлас Стоун Лига справедливости Снайдера

Джо Мортон грає Сайласа Стоуна як в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, так і у версії 2017 року. Однак в новому фільмі розгортається зовсім інший сценарій. У Сайласа і Віктора вийшли непрості відносини, а сам Сайлас трагічно загинув в фіналі фільму. Коли Степовий Вовк намагається знайти останній Материнський куб, Сайлас запечатує себе з ним всередині кімнати, намагаючись виграти час. В результаті героїчної самопожертви Сайлас перегріває Материнський куб роблячи його ядро ​​найгарячішим на Землі, що дозволяє Лізі знайти місця розташування інших Материнських Кубів.

Степовий вовк

как умер Степной Волк Лига справедливости Снайдера

У той час як Дарксайд є головним лиходієм в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, Степовий Вовк став головною реальною загрозою, перед якою команда повинна об’єднатися в єдине ціле. Степовий Вовк вже з’являвся в версії Уідона, але там його врятували парадемони, після того як його сокира була знищений Диво-жінкою. Але у версії Зака ​​Снайдера цього персонажа чекав зовсім інший фінал, його груди пронизують тризубом Аквамена, а потім кидають в портал відкритий Дарксайдом. Але поки тіло летить в напрямку порталу, Диво-жінка встигає обезголовити його. Голова Степового Вовка скочується в Апоколіпс, а Дарксайд наступає на неї.

Диво-жінка (в майбутньому «Лицаря Жаху»)

как умерла Чудо-женщина Лига справедливости Снайдера

У «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера Кіборг побачив видіння майбутнього в реальності «Лицаря Жаху», де він стає свідком похмурого майбутнього, яке може статися якщо вони воскресять Супермена. Хоча ми і побачили, що деякі з членів Ліги справедливості померли б в майбутньому, не було ясно, хто конкретно з них зазнав поразки. Але ми чітко побачили, як мертву Діану забирають щоб спалити її тіло. На похоронах також присутні амазонки і королева Іполіта, але якщо придивитися, можна побачити, що вони оточені парадемонами і кораблями з Апоколіпса. Режисер натякає на те, що Дарксайд переміг Теміскіру, а з огляду на те наскільки могутня Диво-жінка, можна з упевненістю сказати, що Дарксайд був тим, хто її вбив.

Аквамен (в майбутньому «Лицаря Жаху»)

как умер Аквамен Лига справедливости Снайдера

Ще один герой в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, який зустріне свою кончину в хронології «Лицаря Жаху», – це Артур Каррі, він же Аквамен. Незважаючи на те, що Кіборг не бачить як помирає Діана, він чітко побачив як був убитий Аквамен. Під час сцени з баченням майбутнього, Аквамен, який став королем Антлантиди, бореться разом зі своїми воїнами проти Дарксайда в глибинах океану. Але Дарксайд не тільки перемагає всіх воїнів Артура, але і вбиває Аквамена його тризубом, встромляючи його йому в груди. Тризуб Артура можна побачити в руїнах Залу правосуддя Ліги справедливості разом зі щитом Діани.

Лоїс Лейн (в майбутньому «Лицаря Жаху»)

как умерла Лоис Лейн Лига справедливости Снайдера

Для будь-кого, хто стежив за сюжетом «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера, було зрозуміло, що Лоїс Лейн буде убита Дарксайдом. Саме завдяки цьому йому вдасться змусити Супермена піддатися Рівнянню Анти-Життя і стати рабом Апоколіпсов, коли вони захоплять Землю. Видіння Віктора, яке з’являється через їх спроби оживити Кларка Кента, показує Супермена який тримає скелет Лоїс і скорбить про втрату жінки, яку він любить. Дарксайда можна побачити позаду Супермена з палаючими червоними очима, що означає, що він тільки що використав свій промінь Омеги яким убив Лоїс. У наступному кадрі Дарксайд кладе руку на плече Супермена, і Кал-Ел раптово заспокоюється. Саме в цей момент нам дали зрозуміти, що Дарксайд змінив його за допомогою Рівняння Анти-Життя.

Кіловог (в майбутньому «Лицаря Жаху»)

как умер Киловог Лига справедливости Снайдера

Дивно, але Ялан став не єдиним Зеленим Ліхтарем, який з’являється в «Лізі справедливості» Зака Снайдера. Під час видіння Кіборгом майбутнього «Лицаря Жаху» («Knightmare»), ми побачили смерть ще одного Смарагдового лицаря. Коли Віктор бачить руйнування, які Апоколіпс заподіяв Землі, Зелений Ліхтар Кіловог лежить мертвим серед руїн. Неясно, коли він помер і хто його вбив, але цілком можливо, що злий Супермен міг бути тим, хто вбив Кіловога.

Харлі Квінн (в майбутньому «Лицаря Жаху»)

как умерла Харли Квинн Лига справедливости Снайдера

Харлі Квінн, яку грає Марго Роббі, немає в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, але її доля була розкрита Бетменом. Під час розмови один на один з Джокером Брюс вирішує розповісти про людину, про яку Джокер дбав найбільше. Хоча ми не почули коли це сталося або що стало причиною її смерті, Брюс розповів Джокеру, що в останні моменти її життя він тримав вмираючу Харлі на руках. Спробувавши відповісти взаємністю на підколку Джокера, який розповів про смерть Робіна, Бетмен каже, що Харлі благала його повільно вбити Джокера, коли цей день коли-небудь прийде. Джокер не звертає на це уваги, думаючи, що Брюс просто придумав це, але, судячи з тону Бетмена, Харлі померла в якийсь момент протягом часової шкали «Лицаря Жаху».

Всі інші

кто умер в Лиге справедливости Зака Снайдера

Крім загиблих героїв і лиходіїв, в «Лізі справедливості» Зака Снайдера є й інші жертви, навіть якщо вони не є важливими персонажами в рамках сюжету. По-перше, це атланти, амазонки і люди, які загинули під час першої спроби Дарксайда завоювати Землю. Є також пара атлантів, які були вбиті Степовим Вовком і його парадемонамі під час пошуку Материнських Кубів. Те ж саме можна сказати і про Теміскіру, коли Степовий Вовк і парадемони вбивають сотні амазонок, які намагалися захистити свій Материнський куб.

Хоча до парадемонів ніхто не відчуває ніякої сімпаніі, імовірно тисячі з них помирають під час фільму Снайдера. Навіть якщо вони і показані як лиходії, важливо пам’ятати, що парадемони – це насправді інші розумні істоти з різних планет, які проти своєї волі були перетворені в цих істот. Вони трансформувалися за допомогою промивання мізків і тортур, тому вони такі ж жертви, як і люди Землі.

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *