Будущее Джокера Джареда Лето

Джаред Лето повернувся до ролі Джокера в «Лізі справедливості» Зака Снайдера, але чи зможе він і далі грати Клоуна-принца злочинного світу в майбутньому Кіновсесвіту DC?

Через довгі три з половиною роки після виходу кіноверсії в 2017 році, фільм Снайдера нарешті дебютував на HBO Max, де Снайдер повернув Лето в новій сцені, знятій під час додаткових зйомок фільму минулої осені. З урахуванням як появи Лето в фільмі, так і того, що тягне за собою сама сцена, виникає ряд серйозних питань про те, як може розвиватися майбутнє для Джокера Джареда Лето.

Сцена з ним стала однією з останніх у фільмі, показуючи майбутнє «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), в якому Дарксайд завоював Землю і залучив на свій бік Супермена за допомогою Рівняння Анти-Життя. За допомогою Кіборга, Флеша, Мери і Детстроука Бетмен зібрався зруйнувати це майбутнє, але він також сформував сумнівний союз з Джокером, щоб виконати цю місію. Їх ворожнеча як і раніше нікуди не поділася: Джокер натискає на хворі точки Бетмена з приводу смерті Робіна, а Бетмен попереджає його, що вб’є його, адже таку обіцянку він дав Харлі Квінн, яка померла у нього на руках.

Объяснение будущего Джокера Джареда Лето

Снайдер представив деякі подробиці того, як виглядають його плани після релізу «Ліги справедливості». Оскільки ці плани мають пряме відношення до Джокера, це могло б включати в себе натхненну Расомоном сцену Таємної вечері з Бетменом і Джокером, які згадують вбивство Робіна з різних точок зору. Снайдер також розповідав про роль Джокера у знищенні майбутнього з «Лицаря Жаху», включаючи крадіжку Материнського куба, щоб созддать Космічну бігову доріжку для Флеша, який таким чином зміг би подорожувати в часі.

З огляду на всі ці факти, пов’язані з фільмами Снайдера, виникає також питання про скасований сольний фільм Бена Аффлека про Бетмена, в якому Детстроук повинен був бути головним лиходієм. Оскільки це був проект Бетмена, не було недоліків в чутках про те, що Джокер Лето міг би там з’явитися. Завдяки цій інформації у нас тепер є уявлення про те, де Джокер Лето, можливо, мав з’явитися в наступний раз в Кіновсесвіті DC. Але залишається інше питання, чи відбудеться що-небудь з цього.

На даний момент немає підтверджених планів від студії щодо Джареда Лето, який може знову зіграти Джокера в Кіновсесвіті DC, так само як і відродити решту бачення Снайдера з п’яти фільмів. З іншого боку, не так давно не було планів і з випуску «Ліги справедливості» Зака Снайдера.

З Джокером Лето, який несподівано з’явився у фільмі, й який увійшов в історію як перший актор Джокера, що зіграв роль в декількох фільмах, і захоплюючою сценою, якою закінчується фільм, можливо, краще не списувати з рахунків майбутні появи Лето.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *