Релиз Чудо-женщина 1984 переносят

Залежно від того, що трапиться з науково-фантастичним фільмом Крістофера Нолана «Аргумент», «Диво-жінка: 1984» можуть перенести з серпня на грудень 2020 року.

Сіквел «Диво-жінки» спочатку планувалося показати в листопаді 2019 року, але пізніше він був перенесений на червень 2020 року, щоб дати режисерові Петті Дженкінс і її команді час, необхідний для завершення постпродакшену без поспіху.

Після того, як стало очевидно, що фільм повинен буде знову перенестися через пандемію коронавіруса, в березні стало відомо, що Warner Bros. серйозно замислюються про повну заморозку «Диво-жінка: 1984». Проте, студія швидко спростувала цю інформацію і згодом перенесла реліз фільму на 14 серпня. У наступні тижні вони тільки подвоїли своє прагнення випустити в кінотеатрах продовження «Диво-жінки» і «Аргумента», перш ніж показувати їх поза кінотеатрів.

Незважаючи на всі перенесення, студія як і раніше хоче зберегти первісну дату релізу фільму «Аргумент» 17 липня і зробити його фільмом, який зустріне глядачів після відкриття кінотеатрів. Але в міру наближення липня всі ще залишається неясним, чи будуть кінотеатри відкриті в досить великій кількості, щоб студії було вигідно запускати «Аргумент» в прокат. Згідно Deadline, якщо карантин триватиме, власники кінотеатрів змушені будуть перемістити фільм «Диво-жінка 1984» з серпня на грудень 2020 року, а «Аргумент» займе його місце.

Релиз Чудо-женщина 1984 переносят на декабрь 2020

Через високу вартість розробки, «Аргумент» оцінюється в 200 мільйонів доларів (навіть без маркетингу), Deadline повідомляє, що Warner Bros. просто необхідно щоб мінімум 80% кінотеатрів світу були відкриті, щоб фільм окупив витрати. В першу чергу це відноситься до таких американських штатів як Нью-Йорк, Сан-Франциско і Лос-Анджелес, які, як правило, приность 25% всіх доходів. Але з урахуванням того, що округ Лос-Анджелеса може бути закритий на карантин до кінця липня, реліз може виявитися неможливим.

Більш ніж логічно, що студії турбуються про випуск і прибутки зі своїх найбільших фільмів в результаті виниклої кризи в кіноіндустрії. І якщо буде прийнято рішення переносити реліз фільму «Аргумент», то він може стати причиною перенесення безлічі інших великих проектів. Аж до перенесення фільмів на зимовий період. Перенесення релізу «Диво-жінка: 1984» на зимові канікули може навіть бути вигідним студії, так як цього року не буде традціонного зимового релізу Зоряних Війн, а це значить, що всі глядачі будуть дивитися саме Диво-Жінку, що забезпечить додатковий прибуток.

18/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *