Режиссер Чудо-женщина 1984 чуть не ушла из проекта из-за денег

Після виходу фільму режисер Петті Дженкінс розповіла, що вона майже відмовилася від керівництва «Диво-жінкою: 1984» через проблеми з несправедливою оплатою праці.

Знявши хіт 2017 року, «Диво-жінка» з Галь Гадот в ролі Діани Прінс, Петті знову повернулася в Кіновсесвіт DC для зйомок другого фільму. І це не дивно, адже перший фільм зібрав дуже багато позитивних відгуків та був добре прийнятий критиками та аудиторією. Проте, цього не було б, якби вони не змогли вирішити проблеми з оплатою.

Дія «Диво-жінки: 1984» відбувається в 1980-х роках. Діана потрапила в розпал холодної війни між США та Радянським Союзом. Там вона зіткнулася з двома новими противниками, Барбарою Енн Мінервою/Гепарда та Максвеллом Лордом. Кріс Пайн також повернувся до ролі Стіва Тревора, незважаючи на його смерть в першому фільмі.

Незважаючи на численні затримки та неоднозначну схему випуску, «Диво-жінка: 1984» коштувала того щоб її чекати, оскільки відгуки про фільм в цілому позитивні. Але все могло б скластися інакше, якби Дженкінс покинула блокбастер.

фильм Чудо-женщина 1984 мог не выйти

Під час недавнього інтерв’ю для подкасту Happy Sad Confused, в рамках спілкування про «Диво-жінка: 1984», режисер повідомила, що вона майже покинула проект. Це рішення було викликано проблемами з оплатою праці. В інтерв’ю вона також сказала, що усвідомила, наскільки прибутковою була «Диво-жінка» для Warner Bros.

«Я вже твердо вирішила йти. Я дійсно збиралася піти. Я навіть сказала, що буду щаслива піти в іншу студію та заробити в чверть разів більше, тому що з пропозиціями про нові роботи у мене в принципі немає проблем. Варто зауважити, що як людина, яка ніколи не отримував гідної оплати в своїй кар’єрі до «Диво-жінки», я завжди з цим погоджувалася. Але я подумала: «Ей, я зрозуміла!». І тепер я вирішила: «Послухайте, я ніколи не заробляла гідних грошей за свою кар’єру, тому що у всіх завжди були важелі впливу, а у мене ні», але тепер вони у мене, так що пора все змінити».

З огляду на все це, добре, що Дженкінс усвідомила свій вплив та використала його в своїх інтересах. Хоча її офіційна оплата ніколи не розголошувалася, повідомлялося, що вона заробила за «Диво-жінка: 1984» в три рази більше ніж за «Диво-жінка» 2017 року. З огляду на те, що вона змогла зробити в першому фільмі та наскільки продовження сподобалося глядачам, вона цього заслуговує, а що стосується Warner Bros., то гроші витрачені не даремно.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *