новый фильм о супергерое DC Часовщик

Warner Bros. і DC Films розробляють новий фільм, заснований на супергерої DC Годинникар (Hourman), сценарій якого написали Гевін Джеймс і Ніл Уайденер.

Останні кілька років WB і DC невпинно працювали над створенням мега-популярного Всесвіту з персонажами DC. Спочатку цим займався Зак Снайдер, який випустив «Людини зі сталі» і працював над фільмами студії аж до 2020 року. В даний час студії просуваються вперед у розвитку Розширеного Всесвіту DC, але поки без Зака Снайдера. Правда ходять чутки, згідно з якими студії намагаються повернути режисера після закінчення робіт над його версією «Ліги справедливості» для HBO Max.

За даними студії, зараз ведуться роботи над десятками фільмів по Всесвіту DC, які знаходяться на різних стадіях розробки, але лише в деяких з них є офіційні дати виходу. «Загін самогубців» – єдиний фільм, який вийде на екрани в 2021 році, крім «Ліги справедливості» Снайдера. Наступного року вийдуть фільми «Бетмен», «Флеш» і «Аквамен 2», а в 2023 році вийде тільки «Шазам! Лють богів». Проте, DC і WB старанно працюють над такими відомими проектами як «Чорний Адам», і менш відомими, наприклад «Синій Жук». А тепер студії анонсували ще один проект за коміксами DC.

когда выйдет фильм о супергерое DC Часовщик

Згідно зі звітом Deadline, супергерой DC, Годинникар (Hourman), отримає власний фільм. Сценарієм «Годинникаря» займуться Гевін Джеймсом і Ніл Уайденер, які раніше були найняті для роботи над «Розлом Сан-Андреас 2» та «Ілюзія обману 3». У коміксах звання Годинникаря носили кілька різних персонажів, і поки неясно, хто з них буде в центрі сюжету фільму. WB і DC також найняли для роботи над фільмом компанію Chernin Entertainment, які займалися перезапуском «Планети Мавп».

Для тих, хто не знайомий з Годинникарем, персонаж вперше з’явився на сторінках коміксів в 1940 році. Кен Фітч і Бернард Бейлі представили його у випуску «Adventure Comics # 48». Першим Годинникарем став Рекс Тайлер, хімік, який створив речовину яка дала йому деякі надздібності всього на одну годину. Син Рекса, Рік Тайлер, пізніше успадкував це звання і став найпопулярнішою версією Годинникаря. Існує також версія Годинникаря з альтернативного Всесвіту, андроїд, створений за зразком Рекса.

Це не перший раз, коли DC починають працювати над проектом «Годинникар». DC і телеканал The CW раніше хотіли додати Годинникаря в серіал «Стріла». Однак ці плани так і не були реалізовані, але одна з версій Годинникаря дійсно з’являлася в популярному Всесвіті Стріли. Патрік Джей Адамс зіграв версію Годинникаря Рекса Тайлера з паралельного Всесвіту в двох епізодах «Легенд завтрашнього дня».

Лу Ферріньо-молодший і Кемерон Джеллман також грали Рекса і Ріка в «Супердівчина». Але оскільки про цей новий проект «Годинникар» стало відомо буквально сьогодні, шанувальникам ще належить пройти довгий шлях, перш ніж вони, ймовірно, дізнаються, яка з версій персонажа буде в центрі сюжету цього фільму, хто його зіграє або коли фільм буде випущений.

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *