Кто такая Бабуля Гуднесс Лига Справедливости

Бабуся Гуднесс (Granny Goodness) була показана в «Лізі справедливості» Зака Снайдера, але хто вона така і яка її історія в коміксах DC?

З огляду на те, що ми абсолютно не бачили ніяких новин про кастинг на роль Бабусі Гуднесс в «Лізі справедливості» Снайдера, персонаж застав фанатів зненацька майже так само, як і одкровення Снайдера про те, що генерал Суонвік виявився замаскованим Марсіанським Мисливцем на людей. Навіть про Марксайда і Десаада стало відомо задовго до виходу фільму, як і те, що їх будуть грати Рей Портер і Пітер Гіннес.

Отже, хто ж така Бабуля Гуднесс (Granny Goodness), і яку роль вона відіграє в фільмі Снайдера. Як і її побратими Нові боги, яких ми побачили у фільмі, у Бабусі Гуднесс довга історія в коміксах, а також її бачили в анімаційних мультфільмах, на екранах телевізорів і навіть в деяких відеоіграх, таких як «DC Universe Online». Її, тепер підтверджена, присутність піднімає питання не тільки про те, яка її роль у фільмі, але і хто вона така. Ми зібрали стислу біографію Бабусі Гуднесс (Granny Goodness) і яка її роль у фільмі Снайдера.

Історія появи Бабусі Гуднесс в коміксах DC

История появления Бабули Гуднесс в комиксах DC

Створена Джеком Кірбі, Бабуся Гуднесс (Granny Goodness) спочатку була частиною нижчого класу Апоколіпсов, відомого як «Lowlies». Після того, як вона потрапила у внутрішне коло Дарксайда, вона стала однією з його Гончих. Зрештою, Бабусі Гуднес було доручено навчати молодих нових солдатів для Апоколіпса, а також бути лідером елітного загону Дарксайда з жінок-войовниць, відомих як Фурії. Серед новобранців, яких вона виховала, був Скотт Фрі, але йому вдалося втекти і пізніше стати Містером Чудо.

Подібно її діянням на Апоколіпсі, Бабусі Гуднесс було доручено наглядати за притулками на Землі з метою вербування більшої кількості потенційних солдатів для Дарксайда. Як Новий Бог, Бабуся по суті безсмертна і розділяє їх фізичну силу і стійкість, а її назва походить від її літній зовнішності. Будучи лідером Фурій, вона також є досвідченим воїном і відданим союзником Дарксайда.

Інші адаптації Бабусі Гуднесс

Другие адаптации Бабули Гуднесс

Бабуся Гуднесс (Granny Goodness) раніше неодноразово з’являлася за межами коміксів, як в анімаційній, так і в живій формі. Мультсеріал «Супермен» складався з повторюваних появ Бабусі, а озвучував її Ед Аснер. Пізніше Аснер повторив цю роль в мультсеріалі «Ліга справедливості», а Бабуся продовжила з’являтися в багатьох інших мультсеріалах, таких як «Ліга справедливості в дії», «Молода Справедливість» і «Харлі Квінн». Бабуся Гуднесс також була помічена в декількох анімаційних фільмах, таких як «Супермен/Бетмен: Апокаліпсис», де її знову озвучував Аснер, і «Ліга справедливості: Боги і монстри», де її озвучив Харі Пейтон.

Бабуся Гуднесс також була помічена і на екранах телевізорів в серіалі про походження Супермена «Таємниці Смолвіля», вперше з’явившись в кінці 9 сезону де її зіграла Ненсі Амелія Белл, а потім її зіграла Крістін Уіллс в 10 сезоні. А тепер ми дізналися і про те, яку роль Бабуля Гуднесс зіграла у фільмі Снайдера. Завдяки невеликій сцені, показаної в фіналі фільму, ми побачимо її з деякими іншими персонажами Апоколіпта в колі наближених соратників Дарксайд. Найімовірніше Снайдер звернувся до витоків коміксами, і як персонаж Джека Кірбі, Дарксайд користується її послугами як полководця гарнізону Фурій.

Роль Бабусі Гуднесс у фільмі Снайдера

Произойдет ли вторжение Дарксайда

Оскільки версія Снайдера включає в себе як майбутнє «Лицаря жаху», так і можливість поглянути на Апоколіпс, фанати думали, що побачать як Бабуся Гуднесс тренуватиме солдатів для Дарксайда, або на Апоколіпсі або в майбутньому «Лицаря жаху». Останнє, зокрема, було найпопулярнішою теорією у фанатів, так як в похмурому майбутньому, де Дарксайд успішно завоював світ і залучив на свій бік Супермена за допомогою рівняння Анти-Життя, нові солдати були б життєво необхідні.

Присутність Бабусі Гуднесс у фільмі також викликало питання про те, які інші персонажі апоколіптского походження можуть з’явитися, особливо з урахуванням того, як Снайдер розкрив її.

Але побачивши фільм ми тепер знаємо, що Бабуся Гуднесс, швидше за все, показана як частина свити Дарксайд і що він цінує її заслуги, так як вона знаходиться з ним під час зв’язку з Степовим Вовком і спілкуванням з Лігою Справедливості. Якби коли небудь вийшли 2 і 3 частина фільмів про команду Ліги Справедливості, глядачі можливо побачили б екранізацію тих чуток, які вони самі й придумали. Але тепер нам залишається тільки гадати, що могла б робити Бабуся Гуднесс на Землі і яку роль вона зіграла б у вторгненні Дарксайда на Землю.

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *