Джокер The Killing Joke

DC Comics хочуть розповісти про одне з найстрашніших зіткнень в історії коміксів в «Batgirl # 47», в якому беруть участь Джокер і Барбара Гордон, оригінальна Бетгерл.

Офіційна обкладинка доступна для попереднього перегляду дозволяє поглянути на сцену, яка буде знайомою і злякає тих фанатів, які давно стежать за історією сім’ї кажанів. На обкладинці зображена одна з найважливіших сцен з історії Бетмена, що обіцяє «руйнівні» наслідки для всіх учасників.

Сцена попереднього перегляду «Batgirl # 47» посилається на «The Killing Joke», графічний роман письменника Алана Мура і художника Брайана Болланда, який вперше був опублікований в 1988 році і адаптований для анімаційного фільму в 2016 році, який вважається як однією з найважливіших історій про Бетмена за весь час. У центрі сюжету класичний поєдинок між Бетменом і Джокером, але ця битва в «The Killing Joke» почалася з того, коли Джокер постукав у двері квартири Барбари Гордон.

В офіційних планах на травень 2020 року DC обіцяють переглянути протистояння Бетгерл і Джокера, щоб зв’язати їх з сюжетною лінією подій в «Joker War». «Batgirl # 47» створений письменницею Сесіль Кастеллуччі і художником Роббі Родрігесом, з обкладинкою створеною Джузеппе Камунколі, Террі Додсон і Рейчел Додсон.

The Killing Joke комикс Джокер

Не вдаючись в подробиці всього жаху сумнозвісної сцени «The Killing Joke» (і не заглиблюючись в кілька версій Барбари Гордон і Бетгерл, які співіснують в мультивсесвіті DC), варто зазначити, що Джокер наніс серйозну вогнепальну травму Барбарі, яка привела до паралічу обох ніг . Після подій «The Killing Joke» Барбара стала відомою як Оракул, кібер-фахівець, яка стала союзником Ліги справедливості, Хижих пташок і практично всіх команд які вимагають технічної підтримки. Пізніше Барбарі вдалося відновити функціональність своїх ніг і відновити свою особистість Бетгерл, завдяки постійним махінаціям в DC Comics, які включали одне або дві перезавантаження всього всесвіту DC.

Вихід «Batgirl # 47» планується 27 травня 2020 року.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *