кто такая панчлайн

Для Джокера у Всесвіт DC вводять нову подружку Панчлайн (Punchline), яка з’явиться вже в найближчих коміксах. У нас ви зможете дізнатися, хто така Панчлайн (Punchline).

Джокер поступово повертається в світ коміксів про Бетмена, і схоже, що його нова подружка Панчлайн (Punchline) буде ще несамовитівшою ніж Харлі Квінн. Нещодавно DC Comics презентували офіційні художні арти нової героїні коміксів.

Нинішній автор «Бетмена» Джеймс Тайніон IV раніше тільки згадував про можливу появу нової подруги Джокера Панчлайн (Punchline). Не уточнюючи коли вона дебютує, яку роль вона відіграє в історії про війну з Джокером, і навіть про її зв’язки з Клоуном-Принцом злочинного світу. На щастя всіх фанатів, недавно DC презентували офіційний варіант обкладинки і розповіли на які з коміксів фанатам потрібно звернути увагу, щоб побачити початок нової ери Джокера і Панчлайн.

панчлайн и джокер

Читачі вперше побачать Панчлайн (Punchline) в коміксі «Batman # 89». Дівчину називають «абсолютно унікальною лиходійкою, яка відіграє важливу роль в житті Бетмена».

Після цього анонса в коміксі «Year of the Villain: Hell Arisen # 3» з’явилася невелика сценка з оголошенням в якому говорилося, що «остання і найсмертоносніша поплічниця Джокера» з’явиться в Готемі всього через тиждень.

Стенлі Лау, художник коміксів DC, показав нам дизайн персонажа Панчлайн (Punchline), давши шанувальникам Джокера достатньо часу для ознайомлення з його новою подружкою.

как выглядит панчлайн

Тільки час покаже, чи будуть відносини Панчлайн з Джокером такими ж серйозними як і його знаменита історія кохання з Харлі Квін.

09/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *