джокер знает кто такой бэтмен

Джокер збирається викрити Бетмена в новому «Детективному коміксі #1023». Війна Джокера наближається.

Одна з найбільших проблем Джокера, яка давно його мучить, полягає в тому, чи дійсно він хоче з’ясувати справжню особистість Бетмена. Викриття Бетмена, як Брюса Уейна, дасть йому ще більше інформації і можливості впоратися з Хрестоносцем в плащі. З іншого боку, знання про справжню особистість Бетмена вб’є відчуття незвіданого, яке так любить Джокер. Отже, що ж він зробить? Все говорить про те, що Джокер прагне дізнатися правду.

У превью до «Детективного комікса #1023» Пітера Дж. Томасі, Ендрю Хеннессі, Бреда Андерсона і Бреда Уокера, Джокер зображений в процесі зняття маски Бетмена. На знімку закривавлений Бетмен лежить на землі, а Джокер з лютою усмішкою зриває його маску. Якщо він дійсно захоче, то у Джокера є всі шанси розкрити справжню особистість людини, яка знову і знову руйнує його плани.

Поки що невідомо, як Джокер вчинить з Бетменом, але він явно прагне викрити всіх членів «Сім’ї Бетмена». У превью майбутнього коміксу «Бетмен # 89» нам розповіли, що Джокер сам зіграє роль детектива. Поки невідомо що він має намір робити з інформацією, але ми впевнені, що у Джокера серйозні зловісні плани.

DC щосили дражнять нас майбутньою «Війною Джокера», як наступною дуже важливою подією під керівництвом Джокера, яка вплине на весь світ коміксів DC. Але є ще кілька питань, на які потрібно відповісти. Яку інші лиходії, наприклад Дизайнер, грають роль в майбутньому DC? Яка роль нової подружки Джокера Панчлайн?

Детективный Комикс 1023 от DC
11/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *