Сара Шахи сыграет Адриану Томаз в Черный Адам

Джефф Джонс вирішив змінити походження Чорного Адама. Тепер його рідною країною став Кандак, вигадана близькосхідна країна у всесвіті DC. А сам Чорний Адам служив єгипетському принцу Хуфу, який в сучасності переродився в Людину-яструба.

Адріана Томаз була громадянкою Кандак. Вона стала відома завдяки боротьбі з корумпованим режимом країни. Після того як Чорний Адам став керувати країною, вона стала його дружиною й королевою відомою як Ісіда, надалі отримавши від нього свої надздібності.

Сили всіх єгипетських богів, якими стала володіти Ісіда, виходять безпосередньо від самого Чорного Адама. Коли вона вимовляє ім’я «Чорний Адам!», Також як це робить Біллі Бетсон вимовляючи «Шазам!», вона перетворюється на могутнього аватара єгипетських богів, відомого як Ісіда.

Крім того, Ісіда може ділитися своїми силами з іншими, яких вона вважає гідними. Щось подібне ми вже бачили в Родині Шазам, коли Біллі Бетсон поділився своїми силами з близькими йому людьми.

Ісіда отримала популярність завдяки серіалу 1970-х років «Таємниці Ісіди». Хоча серіал й був недовгим, Ісіда регулярно перетиналася з Шазамом. Побачивши її популярність у глядачів, DC Comics ухвалили рішення перемістити Ісиду на сторінки коміксів. Її дебют відбувся в коміксі «Shazam! #25» у вересні 1976 року.

Подробиці сюжету й сюжетної лінії фільму поки залишаються в секреті, але Дуейн Джонсон та режисер Жауме Кольєт-Серра впевнені, що «Чорний Адам» стане гідним продовження дуже успішного «Шазам!».

19/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *