Что такое DC Comics

«DC Comics» є одним з найбільших американських видавців коміксів. Але що означають букви в їх назві?

З такими персонажами як Супермен, Бетмен, Диво-жінка і Флеш, в інтелектуальної власності компанії, люди з усіх кінців світу знають, що абревіатура «DC» є синонімом супергероїв. Але що таке DC Comics?

Не всі знають, але дві букви в «DC Comics» насправді є скороченнями. Цікавий також той факт, що компанія не завжди використовувала цю абревіатуру, вона придбала права на неї у одного зі своїх партнерів.

У 1934 році компанія, яка в майбутньому стане «DC Comics», носила назву National Allied Publications. Компанія прославилася завдяки випуску коміксів «New Fun: The Big Comic Magazine», які в основному публікувалися в газетах. Комікси висвітлювали реалії того часу і включали в себе комедійні сюжети, вестерни і пригодницькі історії. Деякі з історій були також засновані на супергероях, включаючи ранню версію Доктора Оккульта, створену Джеррі Сігелом і Джо Шустером до того, як вони винайшли Супермена.

история появления комиксов DC

Пізніше National Allied Publications випустили власні журнали коміксів, «Adventure Comics» і «Detective Comics». Обидва з яких згодом перетворилися в більш знайомі нам «DC Comics», які публікуються за сьогоднішній день. Як видно з назви «Detective Comics», більшість його історій стосувалося вигаданих детективів з коміксів, таких як Слем Бредлі, ще одне творіння Джеррі Сігела і Джо Шустера.

Приблизно в цей же час фінансові труднощі змусили засновника National Allied Publications Малкольма Уілера-Ніколсона об’єднатися з Гаррі Доненфілдом, власником друкарні і видавця журналів. Вони сформували Detective Comics Inc., використовуючи назву своєї збірки коміксів в якості назви свого бізнесу. В кінцевому підсумку Уілер-Ніколсон продав свою частку Доненфілду.

Після того як Уілер-Ніколсон пішов з бізнесу, в 1938 році компанія опублікувала ще одну серію коміксів «Action Comics», яка створила Супермена і стала основою для сучасного жанру супергеройських коміксів. Незабаром з’явився і Бетмен, в 1939 році вийшов детективний комікс «Detective Comics # 27» і пантеон супергероїв DC почала набувати форму. Хоч на початку 1940-х років компанія все ще офіційно називалася «National Allied Publications», а потім «National Comics Publications», її комікси стали публікуватися під видавництвами «A DC Publication», «A Superman DC Publication», а пізніше «Superman DC National Comics ».

как появились комиксы DC

Очевидно, «DC» розшифровується як «Детективний комікс» в Detective Comics Inc., а всі інші слова було вирішено прибрати з назви. Читачі стали називати все комікси видавництва «DC Comics», але сама компанія офіційно змінила свою назву на «DC Comics» тільки в 1977 році.

Незважаючи на постійну зміну назв, «DC Comics» стали впізнаваним брендом, який став тісно пов’язаний з найпопулярнішими супергероями Америки.

08/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *