10 лучших новых злодеев DC Comics

Всесвіт DC щороку представляє нових і перезапущених лиходіїв. Ми вирішили зібрати кращих лиходіїв DC Comics останнього десятиліття.

Минуле десятиліття дуже багато змінило у всесвіті коміксів DC. Компанія приступила до повного перезавантаження безперервної лінії в 2011 році, в результаті чого з’явилася подія «New 52». З цього досить спірного перезавантаження з’явилася ініціатива «DC YOU», а також подія «DC Rebirth» 2016 року, яка повернула деяких персонажів з всесвіту до перезавантаження.

Зміни в хронології подій всесвіту, подібні цим, часто покладаються на перевірених і нових лиходіїв щоб допомогти читачам познайомитися з супергероями. Але частина фанатів насолоджуються новими лиходіями, нелюдами і шахраями, які одержимі ідеєю хаосу. Будь то старі злодії, перезапущені або зовсім нові, їх місце в каноні ніколи не буде стерто.

Поки DC Comics готують нове покоління героїв, ми вирішили розглянути лиходіїв, які пройшли шлях від абсолютно нових до незабутніх в нашому списку найкращих лиходіїв DC останнього десятиліття.

Левіафан

кто такой Левиафан DC

Останній лиходій Всесвіту DC спочатку належав фракції Ліги Асасинів. Діючи під керівництвом Талії аль-Гул, Ліга прагнула зруйнувати суспільство і встановити новий світовий порядок. Але пізніше сам Левіафан, Мисливець за головами Марк Шоу, зумів відібрати у Талії контроль над організацією та почав власну кампанію проти шпигунських організацій світу.

Пообіцявши відновити баланс сил, Марк зумів знищити D.E.O, A.R.G.U.S., Checkmate і навіть атакував Cadmus Labs перед тим, як Лоїс Лейн і Супермен передчасно розкрили його особистість і зруйнували його плани світового панування. Але історія Левіафана на цьому не закінчилася.

Зворотній Флеш (Деніел Уест)

кто такой Обратный Флэш (Дэниэл Уэст) DC

Деніел був братом Флеша і коханцем Айріс Уест. Після випадкового нанесення шкоди їхньому батькові, Деніел почав злочинне життя, яке привело його до в’язниці і зруйнувало відносини з сім’єю. Після зіткнення з Розбійниками Даніель піддався впливу зарядженої Сили Швидкості, яка дала йому можливість повернути час назад, але за умови, що у нього буде доступ до достатньої кількості енергії Сили Швидкості.

Вирішивши відновити свої відносини з Айріс, Деніел почав вбивати всіх за допомогою Сили Швидкості, щоб отримати силу необхідну для подорожі в часі і вбивства свого батька. На щастя, Флеш зміг запобігти цій катастрофі і переконав Деніела відмовитися від своїх планів щоб позбавити свою сім’ю від подальших втрат. Зрештою, Деніел виявився біологічним батьком Уоллеса Уеста, перш ніж померти смертю героя в Загоні Самогубців.

Готем і Готем-герл

кто такие Готэм и Готэм-герл DC

Генрі і Клер Кловер одночасно є найбільшою надією і найбільшим страхом Бетмена. Вони завжди мріяли стати героями і, врешті-решт, досягли рівня сил Супермена. Молоді і недосвідчені, вони сподіваються використати свої сили щоб врятувати своє місто, пара потенційних героїв виявилася під опікою Бетмена. До тих пір, поки не з’ясувалося, що Хьюго Стрендж і Психо-пірат маніпулювали ними обома, як початковий етап плану Бейна зі знищення Бетмена.

В кінцевому підсумку Генрі витратив життя, щоб накопичити достатньо сили і поодинці перемогти Лігу справедливості, але в результаті трагічно загинув. Смерть брата розбила і без того крихку психіку Клер, змусивши її виступити проти Бетмена і об’єднати зусилля з Бейном. На щастя, милосердя і співчуття перемогли, і Бетмен наділив Готем-герл здібностями Супермена без будь-яких фатальних і побічних ефектів, забезпечивши їй місце у Всесвіті DC на довгі роки.

Вольтум

кто такой Вольтум DC

Він був ученим із Землі 15, що спеціалізується на дослідженні Емоційного Спектра і його енергії. Вольтум був перенесений зі свого домашнього виміру на Землю-Прайм в результаті заборонених експериментів, виконаних Кроною. Спочатку Вольтум був доброзичливим вченим, який передав свої знань про емоційний спектр Хранителів і допомагав їм очищати свої емоції, щоб досягти кращого розуміння всесвіту.

Завдяки цьому Вольтум отримав кільце сили, став Першим ліхтарем і діяв в якості вартового для Хранителів. Але отримана сила всього емоційного спектра змусила Вольтума обернутися проти Хранителів. Позбавлений сил і ув’язнений Вольтум майже стерся з пам’яті Хранителів, поки після загальної війни вони не спробували замінити Корпус Зелених Ліхтарів Третьою армією, що складається з солдатів, клонованих з ДНК Вольтума. Захоплюючи все більше і більше сил для своєї Третьої армії, Вольтум зміг вирватися на свободу і відновив свої руйнівні дії проти вартових. Зіткнувшись з об’єднаною міццю всього Корпусу Ліхтарів, Вольтум розірвав зв’язок з емоційним спектром керованим Хелом Джорданом, перш ніж зустріти свій кінець в руках Некрони, втілення смерті. Через кілька років Вольтум повернеться в пошуках всемогутнього Примарного Кільця, що стане ще однією спробою помститися Зеленому Ліхтарю і Хранителям.

Грейл

кто такой Грэйл DC

Що буде якщо схрестити найману вбивцю Амазонок і Дарксайда? Спойлер: ви отримаєте справжнього монстра з усіма сильними сторонами амазонок, непохитною одержимістю дарксайд Анти-Життям і абсолютною відсутністю моральних принципів. Грейл легко може стати Анти-Диво-Жінкою, яка не тільки зрівняється з Діаною але і може навіть отримати над нею перемогу. У спробі претендувати на силу Анти-Життя і бажанні підпорядкувати всесвіт своїй волі, Грейл приєдналася до Анти-монітора і оголосила відкриту війну не тільки свому батьку, але і силам Ліги Справедливості і корпусу Зелених Ліхтарів.

Після, здавалося б, знищення Дарксайда, Грейл довела свої проблеми з батьком до межі, коли захопила новонароджену дитину злочинницької Диво-жінки Злочинного Синдикату Землі 3. І використала немовля як посудину, через яку її Батько зміг би відродитися. Незабаром після початку загальної війни Грейл розв’язала повномасштабну війну з дітьми Зевса, вбиваючи і висмоктуючи їх енергію, щоб повернути Дарксайду колишню міць. Ця війна призвела до вигнання богів з гори Олімп.

Бог швидкості

кто такой Бог скорости DC

У фатальну ніч змінилося не тільки життя Баррі Аллена. Його друг, співробітник поліції Централ Сіті Август Харт, також постраждав. Як і Баррі, Август намагався розкрити вбивство близької людини, коли удар блискавки, який перетворив Баррі Аллена в «Найшвидшу живу людину», знищив всі докази Августа, наповнюючи його глибокою жагою помсти. Через роки блискавка знову вдарить і дасть Августу шанс помститися за вбивство його брата. Під час шторму Сили Швидкості Август одержав здатність бігати зі шалених швидкостях і приєднався до хрестового походу проти Флеша разом з декількома іншими недавно активованими металюдьми. Август не тільки виступив в якості нового противника Флеша, але і представив собою жахливого нового лиходія, який сіє хаос на вулицях Централ Сіті, Бога швидкості.

Як і Бог швидкості, Август вистежував підозрюваних та інших володарів Сили Швидкості, висмоктуючи їх енергію, що часто призводило до їх смерті. Коли його сили виросли в геометричній прогресії, Август розшукав головного підозрюваного в нерозкритому вбивстві його брата і покінчив з ним. Незабаром Баррі з’ясував справжню особистість свого нового ворога і спробував зустрітися з ним на Айрон-Хайтс, де Август пообіцяв зробити те, чого Флеш ніколи не міг: об’єднати всіх лиходіїв раз і назавжди. Але завдяки прибуттю Уоллеса Уеста, нового Кід Флеша, плани Августа були зірвані, а сам він був замкнений в Айрон Хайтс.

Тріумвірат Морських Богів

кто такой Триумвират Морских Богов DC

Якщо грецька міфологія нас чогось навчила, так це того, що боги ревниві і їх легко розлютити. Ці істини подвоюються для Посейдона, який мучив Одіссея протягом багатьох років в якості покарання за те, що він не віддає йому належне. Великий герой Атлантиди, Аріон, об’єднався з Морським Богом, щоб створити містичну раковину, яка, будучи підірваною, скликала богів океанів по всьому космосу. Прибувши на Землю, Аріон сподівався, що зібрані боги почнуть еру миру і процвітання для морських рас. Природно, це викликало гнів Посейдона і замість того, щоб вітати нових богів, він ізолював їх від реальності, де вони повільно занурювалися в небуття під товщею вод.

Прокинувшись ще раз, після використання Акваменом десяти металів під час кризи Темного Мультивсесвіту, ці Стародавні Боги повернулися, щоб помститися тим, хто їх образив. Рухомі злістю після багатьох років ув’язнення Стародавні Боги наводнили Землю і були раді бачити як людство тоне. Поки Ліга Справедливості намагалася протистояти їм, Аквамен відправився на кладовище Богів і пожертвував своїми силами і своїм життям, щоб вирвати контроль над океанами у Стародавніх Богів і врятувати світ з його водної могили.

Дев’яте коло

кто такой Девятый круг DC

Таємні суспільства не є чимось новим у сфері коміксів про супергероїв, але те, що робить Дев’яте коло настільки страшним, це те, наскільки вони реальні. Дев’яте коло представляє з себе групу заможних негідників, що таємно фінансують найсерйозніші злочини і прагнуть використовувати свою владу і вплив, щоб підірвати свободи простих громадян і змусити їх служити їм, в тому числі вони займаються торгівлею людьми.

Бачити як така жахлива проблема реального життя інтерпретується таким чином, щоб пролити світло на жахи реального світу, змушує читачів поглянути і задуматися про поточне суспільство…

Суд Сов

кто такой Суд Сов DC

Повертаючись до царства таємних товариств, Суд Сов – це збіговисько негідників з усього світу. Влаштувавшись в Готемі, організація зробила собі за мету номер один знищення Бетмена. Силами своєї армії практично безсмертних вбивць, вони полювали не лише за Брюсом Уейном, а й за всіма його друзями і близькими. Суд Сов навіть зміг завербувати близького друга Бетмена – Діка Грейсона.

Суд Сов випробовував Бетмена самими витонченими способами. Вони не були першими, хто зламав його тіло, але вони, можливо, стали першими, хто по-справжньому зломив його розум, зробивши з нього параноїдального руйнівника, замкнувши його в прихований лабіринт під вулицями Готема. Незважаючи на неодноразові перемоги, Суд знову і знову повертається, щоб покарати Бетмена і тих, хто працює разом з ним, в прагненні використати Темного Лицаря, щоб спровокувати апокаліпсис, який звільнить їх темного бога Барбатоса в нічого не підозрюючи світ.

Бетмен, який сміється

кто такой Бэтмен, который смеется DC

Супермен одного разу назвав Бетмена «найнебезпечнішою людиною в світі», і він мав рацію, оскільки Бетмен довів, що є нестримною силою в невтомному хрестовому поході проти зла. Але що трапиться, коли ця хороша людина паде? Коли принципи, які утримували Бетмена від падіння в темряву, зникли … і були замінені на божевільний розум Джокера?

Бетмен, який сміється прийшов зі світу на порозі Темного Мультивсесвіту, темного світу DC, який відкрився читачам не так давно. Перетворений в монстра після того, як він відрікся своєї клятви і вбив Джокера в своєму світі, Брюс піддався впливу токсину Джокера, який спотворив його розум і перетворив його у щось набагато гірше, ніж очікував сам Джокер. Це не просто Джокер в костюмі Бетмена. Бетмен, який сміється – це живе втілення слів Супермена, поодинці вирізав Бет-сім’ю, Лігу справедливості і знищив весь світ Брюса Уейна, перш ніж об’єднати свої сили з Барбатосом і завербувати інші збочені версії Темного лицаря під час «Dark Nights: Metal epic».

Після виживання в Мультіверсальному катаклізмі, Бетмен, який сміється, дозволив собі бути захопленим Лігою справедливості, щоб насміхатися над своєю протилежністю і діяти як свого роду фігура Ганнібала Лектора для Бетмена та інших, працюючи в таємниці, щоб розбестити уми героїв в спробах поширити своє зло по всій Землі, як він це робив в своєму власному світі.

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *